Domov > Novinky > Obsah

Ktoré domáce displeje spoločnosti dokážu dobre

Aug 26, 2019

Stojany na displeje sú základnými produktmi pre podniky. Dizajn, výroba a montáž výstavných stojanov sú teraz vyrábané profesionálnymi spoločnosťami.Ak nájdete kvalitnú výrobnú spoločnosť, predpokladá sa, že môžete vytvoriť uspokojivý stojan na displeje. Mnoho priateľov môže povedať, že môžem ísť priamo na trh s regálovými regálmi, aby ste ho kúpili, uvažovali ste však, či nájdete regály, ktoré vyhovujú vašim požiadavkám na trhu s regálovými regálmi, takže ak chcete nájsť správne regály, musíte si vybrať výrobcu špecializujúceho sa na regály s displejmi . Tak ako si vybrať dobrú spoločnosť so zobrazovacími produktmi?

小201908071611535787408

Wendy je tu, aby sa podelila o niekoľko tipov.1. Vyberte stojan na zobrazenie, mali by sme vidieť predchádzajúce dizajnérske prípady spoločnosti a veľké značky, s ktorými predtým pracovali; 2. Navštívte továreň, aby ste videli proces a kvalitu hotových výrobkov.

Odporúčanie spoločnosti na výrobu stojanov na stojany:

Shenzhen JC POP Display Co, Ltd je popredným výrobcom stojanov na displeje v Číne. Jiechuang má špecializovaných odborníkov na poskytovanie riešení zákazníkom a potom profesionálnych inžinierov pre návrh výkresov efektov pre zákazníkov, až kým nie je zákazník spokojný s výrobou. Shenzhen Shenzhen JC POP Display Co., Ltd sa zaoberá návrhom a výrobou stojanov na displeje už 10 rokov, vyrobili stojany na stojany pre slávnych zákazníkov značky, ako sú: Walmart, Disney, Mcdonald's, Samsung, Adidas. Ak potrebujete prispôsobené stojany, prosím príďte konzultovať a vyšetrovať.


QQ图片20190802105710

Kontaktné cesty

E-mail: pop@displaystandpop.com

Skype: display818

Phone & Whatsapp: 0086 173-0264-7686

Web: www.displaystandpop.com