Domov > Novinky > Obsah

Klasifikácia a perspektíva aplikácie výstavného stojanu

Sep 19, 2019

Displej podľa návrhu možno rozdeliť na: stolný displej, podlahový displej, visiaci displej, iný displej, tematickú hlavicu pilota, otočný displej, magnetický displej levitácie. Displej zliatiny hliníka. Displej podľa použitia je možné rozdeliť: elektrónový displej, kozmetický displej, tabak a víno, displej potravín, rám šperkov, displej materiálu, displej displeja, obhajca čakania.


Zobraziť rám podľa surovín možno rozdeliť na: akrylový displej, kovový displej, displej z dreva, displej z kompozitného materiálu, papierový displej. Výstavný sieň zliatiny hliníka medzitým kovový displej s určitou nosnosťou, plán použitia je rozsiahly a displej z hliníkovej zliatiny na porovnanie s inými kovmi, ktoré majú hmotnosť ľahkú, odolnú proti korózii, je charakteristika, ako je vynikajúci vzhľad, obľúbená širokým užívateľským prostredím.


Displej z hliníkovej zliatiny sa používa najmä na výstavu X, ľahko sa zvinúť, zobraziť plagát, obrazovku displeja, sieťovú výstavu displeja, interval atď .Zobraziť hlavný displej hliníkový hranolový, štvorcový stĺpec, hliníkové časti.Čína je prvá a druhá- Mestá úrovne a ďalšie miesta postavili a postavili pavilóny, ktoré plánujú až 100 000 až 200 000 metrov štvorcových. Takáto séria veľkých výstavných hál nasmeruje čínsky výstavný priemysel na smer globalizácie a špecializácie.


Môžeme prispôsobiť rôzne displeje, ak potrebujete, dajte mi vedieť, vďaka.

web:   https://displaystandpop.en.alibaba.com

            http://www.displaystandpop.net

www.cardboarddisplay8.com


1