Domov > Novinky > Obsah

Niektoré bežné otázky týkajúce sa stojanov na kartónové displeje

Sep 25, 2019

Niektoré bežné otázky týkajúce sa stojanov na kartónové displeje

Otázka č. 1: Môže kartónová obrazovka vystúpiť na váhe s vlnitou lepenkou?


Odpoveď: Ľudia zvyčajne používajú kartón v každodennom živote, najbežnejšie sú písací papier. Dáva vám veľmi mäkký pocit. Tomu rozumejú iba tí, ktorí sa zaoberajú touto oblasťou alebo ktorí majú hlboké pochopenie tohto aspektu. Existuje veľa druhov vlnitých dosiek používaných v rôznych častiach života. Najdôležitejšia vec je balenie kartónov a kartónová vystavovacia polica je vlnitá lepenka s vysokou pevnosťou. Súčasne môže dosiahnuť vyššiu hmotnosť zmenou štruktúry zobrazovacej police a môže byť vyvážená pomocou žehličky na drevo.


Q2: Aké materiály sa používajú na výrobu vlnitých zobrazovacích políc?


A: Najčastejšie sa používa vlnitá lepenka, klasifikácia vlnitej lepenky podľa vlnitého typu: A, C, B, E a ich kombinácie, ako napríklad: AB flauta, BC flauta, BBC flauta a tak ďalej. Klasifikácia podľa počtu vrstiev lepenky: dve vrstvy lepenky, tri vrstvy lepenky, štyri vrstvy lepenky, päť vrstiev lepenky, sedem vrstiev lepenky atď .; podľa vlnitého typu: U, V, UV tvar; teraz je na trhu všeobecná UV; vlnitá lepenka môže byť recyklovaná, ekologickými výrobkami. V snahe uspokojiť diverzifikáciu políc na vystavovanie papiera je u zákazníkov obľúbenejšia a často sa používa s inými materiálmi, aby police na kartónové displeje mohli niesť viac nových modelov. to


Q3: Dokážete vyrobiť kartónovú zobrazovaciu poličku ako obrázky na internete?


Odpoveď: V odvetví papierových regálov zatiaľ netvoril priemyselný štandard, mnoho podnikov vyrába na zákazku podľa požiadaviek zákazníka. Keď zákazníci zmenia dodávateľa, na mnohých výrobných závodoch sa zobrazí obrázok produktu. Je ťažké určiť, či sa štýl vyrába a kvalita produktu je rozdelená. Fotografie na internete teda nepredstavujú výrobcu. Vyrábajte tento štýl papierových políc.

FSDU-6503.jpg

Q4: Dizajn som videl na internete veľmi dobre, môžeš si taký kúpiť pre mňa?


Odpoveď: obrázky zobrazené na internete: niektoré vykresľujú efekty; niektoré sú vyrábané v továrni. Na obrázku sú súvisiace informácie o prepojení a efektový obrázok sa líši od skutočného stojana na kartónové displeje. To, čo chcete kúpiť, je skutočná kartónová zobrazovacia polica, potom má továreň papierovú policu po jej vyrobení. Vo všeobecnosti nie je dovolené odosielať, prevádzať ani predávať firmu. Kartónové zobrazovacie zariadenie nie je vhodné na použitie zobrazovacích políc na výrobu. Môže sa použiť iba jeden prípad, tj žiadny nezávislý dizajn a oprávnenie na použitie inými.


Otázka č. 5: Môže byť polica na kartónové displeje tlačená pomocou nášho zariadenia LOGO?


Odpoveď: Poličky na kartónové displeje sa tlačia na povrch vlnitých výrobkov, ktoré sa dajú krásne tlačiť, takže je možné ich pridať do ľubovoľného vzoru.


Otázka č. 6: Môžete to navrhnúť podľa mojej žiadosti?

FSDU-6894.jpg

Odpoveď: V súčasnosti je priemysel kartónových regálov prispôsobený požiadavkám obchodníkov. Je ľahké papier navlhčiť a nie robiť zásoby.


Q7: Potrebujete poplatok za vzorku?


Odpoveď: Všeobecná situácia vo vzorke je potreba účtovať primerane, za predpokladu dobrej viery v spoluprácu s kartónovou priehradkou bez akýchkoľvek nákladov, iba vo vzorke nejakého vkladu, potom sa odpočíta od hromadnej objednávky ,


Otázka č. 8: Môžete ich odoslať a zostaviť po pripravení vzorky?


Odpoveď: Pretože vzorka sa predtým nepoužila, nevyhnutne nebude zostavená. Výrobca poskytne príslušné pokyny na montáž. Samozrejme, keď ho odošlete a zostavíte pre pohodlie, môžete problém vyriešiť na mieste, keď narazíte na problémy.


Otázka 9: Môže sa prvá spolupráca uskutočniť v malom množstve? Koľko je cena?

WOWFSDU-8032.jpg

Odpoveď: Malá objednávka je realizovateľná, vlastnosti samotného rámu stojana na papier musia byť z hľadiska nákladovej efektívnosti sériovej výroby, veľké náklady na jednotlivé police na papier musia znášať náklady na tlač a ďalšie náklady nižšie.


Q10: Aký je čas dodania výroby?


Odpoveď: Toto je založené na požiadavkách na množstvo a proces, množstve a zložitosti procesu, v prípade všeobecných objednávok je dodacia lehota 1 až 2 dni na odber vzoriek, 10 až 12 dní na hromadnú výrobu.


Otázka č. 11: Aký je proces spolupráce na prispôsobenej poličke na papier?


Odpoveď: návrh, vzorka, potvrdenie a podpísanie zmluvy. Podľa dohodnutých informácií by sa zmluva mala odraziť na zmluve, aby sa zabezpečila ochrana ich záujmov. Podpisovanie zmlúv je právo a povinnosť potvrdiť stranu ponuky a dopytu.


Q12: Po potvrdení výroby. Aký vplyv budem mať, ak chcem zmeniť predlohu?


Odpoveď: To spôsobí veľmi zlé straty a stratu by mala znášať strana, ktorá sa dopustila chyby.

WOWPDQ-7050 (2).jpg