Domov > Novinky > Obsah

Móda balenia - štyri výhody skladacej darčekovej krabičky (kľúčové slová: skladacia darčeková krabička)

Sep 26, 2019

1. Ušetrite 80% logistických nákladov: pri darčekovej krabici toho istého objemu je objem po zložení a zabalení asi 1/5 objemu iných darčekových krabíc, čo môže výrazne ušetriť náklady na prepravu logistiky, najmä pri vývoze (náklady na medzinárodnú logistiku sú vysoké).

B04.jpg
5237.jpg

2. Ušetrite 70% úložného priestoru: po výraznom znížení objemu skladanej darčekovej krabičky môžete ušetriť nielen náklady na logistiku, ale aj viac ako 70% úložného priestoru, čo je nepochybne dobrá voľba pre obchodníkov s vysokou prenájom a malý sklad.

A01_副本.jpg
A03.jpg

3. Ušetrite 70% nákladov na balenie: objem všeobecnej darčekovej škatule je oveľa väčší ako škatuľka s jedným výrobkom a darčeková škatuľka v prepravnom procese je tiež relatívne ľahko stlačiteľná, spadá a z iných dôvodov je deformácia, poškodenie. Vonkajšie náklady na škatuľu sú tiež veľmi vysoké, veľká časť darčekovej škatule, škatuľka môže zabaliť iba 2 - 3, škatuľové náklady utrácať 7 - 8 juanov / .Valené darčekové škatule zaberajú menej miesta, náklady na kartóny ako iné škatule. o viac ako 70% nižšia, nie je ľahké poškodiť prepravný proces.

b03-4.jpg
b03-2.jpg

4. Ekologická ochrana životného prostredia, recyklovateľná: skladaná darčeková krabička navlečená na lane, môže byť tiež použitá na výrobu papierových tašiek, takže skladaná darčeková krabička je po dokončení predajnej misie, ktorú milujú ochrancovia životného prostredia, recyklovateľná .

IMG_2122.jpg
IMG_2123.jpg

Shenzhen JC POP Display Co, Ltd je profesionálny skladacie darčeková krabička prispôsobené výrobcovia, profesionálne vytvoriť one-stop riešenie na balenie darčeková krabička celkové riešenie, je jednou z mála profesionálnych skladacie darčeková krabička prispôsobené spoločnosti, '' aby 'vziať' oblečenie 'pre každý produkt, takže každé balenie sa stane hlavnou postavou “, je našou pracovnou témou. Whatsapp / WeChat: +86 17302647686 , čakáme na váš dopyt.

NEVÁHAJTE MA KONTAKTOVAŤ : Wendy

E-mail: pop@displaystandpop.com

Skype: display818

Web spoločnosti: www.displaystandpop.com