Domov > Novinky > Obsah

Koncepcia služieb spoločnosti

Aug 28, 2019

Máte iba 10 sekúnd na upútanie pozornosti zákazníkov. Tento okoloidúci by mohol byť vašim zákazníkom, ak by ste ich len mohli prinútiť, aby vyzdvihli váš produkt. Preto sme tu! Naši technickí pracovníci zaoberajúci sa balením to chápu a budú s vami spolupracovať na vývoji riešenia, ktoré prelomí túto 10 sekundovú bariéru. Môžeme vám pomôcť vytvoriť úspešné iniciatívy v oblasti maloobchodného marketingu, ktoré zvýšia predaj vašich produktov.

Možno už máte víziu pre svoj displej. Skvelé! Ale ak nie, nebojte sa. To je to, pre čo je naša brigáda v Reklamnej sieti. Vytvoríme riešenie displeja, ktoré vám zrazí ponožky a prelomí 10-sekundovú bariéru.

Ako nájsť to najlepšie riešenie, ktoré vám vyhovuje?

1. Už máte vzory?

Skvelé, môžeme uviesť váš návrh do reality vychádzajúci z výkresu. Váš dizajn otestujeme pomocou prototypu a vrátime vám tie najlepšie návrhy.

Už má vzory

2.Nie ešte jasné vykreslenie a dizajn?

Nebojte sa, v našom katalógu webových stránok je veľa vzorov, ktoré slúžia ako referencia. Môžete si vybrať, ktorý dizajn uprednostňujete najviac, vypracujeme veľkosť displeja a poskytneme vám vzorovú kresbu na základe vašich požiadaviek a veľkosti vášho produktu.

Zatiaľ žiadne jasné vykreslenie a dizajn

3.Nemáte vôbec nejaké nápady?

Nezáleží na tom, povedzte nám svoje požiadavky alebo obsah displeja a špecifikáciu produktu, robíme a prispôsobujeme POS riešenia rôznym dizajnom, kým nebudete spokojní.

Kontaktné informácie:


Shenzhen Jiechuang Zobraziť Product Co, Ltd

JC Pop Display (HK) Co., Ltd.

Skype: display819

Wech / WhatsApp: + 86-17318010796

Web: www.displaystandpop.net

www.cardboarddisplay8.com

https://displaystandpop.en.alibaba.com