Domov > Novinky > Obsah

Vlnité displeje si zaslúžia viac aplikácií

Sep 19, 2019

Vlnité displeje si zaslúžia viac aplikácií


Stále existuje malý počet obchodníkov, ktorí by porozumeli poličkám na papierové displeje ešte dostatočne hlboko, na terminálovom trhu sa stále používajú tradičné kovové stojany, drevené stojany, v skutočnosti kartónová polica, pokiaľ je jej dizajn primeraný, prepravovať ťažké výrobky, pre každodenné použitie, kozmetiku a tak ďalej s policami z vlnitého papiera je veľmi dobrá.


FSDU-6219.jpg


Vlnité zobrazovacie police sú vyrobené z lepenky. Po použití sa dajú získať späť, ľahké, ploché a môžu byť naskladané, čím sa šetria náklady na logistiku prepravy a môžu sa používať opakovane. Toto je vhodné na prepravu v porovnaní s tradičnými policami a tiež to znižuje mnohé náklady na logistiku. Účelom terminálu je prilákať zákazníkov a propagovať výrobky pre akúkoľvek obchodnú formu podnikania. Jeho úlohou je zároveň zlepšovať imidž a povesť podnikov.
Ak si stále myslíte, že vlnité vitríny sú vyrobené z lepenky a nemôžu niesť veľkú váhu, je to nesprávny nápad. Poličky na vystavenie papiera sú vyrobené z vlnitého papiera a môžu sa používať v kombinácii s inými materiálmi a môžu tiež výrazne zlepšiť ich schopnosť nakladania. Niektoré výrobné podniky venujú viac pozornosti vývoju výrobkov. V súčasnosti je konkurencia rôznych výrobkov nespočetná, produkt vstupuje na trh, kladie pult a prevádza sa iba z obchodnej jednotky na nadväzujúci trh. Proces predaja bol ukončený iba v prípade predaja produktu.


FSDU-6800.jpg


Ako vyniknúť vášmu produktu, upútať pozornosť vašich zákazníkov a vytvoriť pre spoločnosť vyššiu hodnotu. V tomto okamihu výrazná farba police z vlnitej lepenky, krásny vzor, výrazný tvar, vtipná akcia, presný a živý reklamný jazyk môžu vytvoriť silnú obchodnú atmosféru, prilákať pohľad spotrebiteľov a prinútiť nákup. Toto sú vlastnosti, ktoré tradičné police nemajú.Podľa trhu stále existujú niektorí výrobcovia, ktorí si stále vyberajú tradičné kovové, drevené výstavné police, hoci existujú relatívne veľké podniky, ktoré používajú police z vlnitého papiera, ale tie sú iba krátkodobé, v podstate stále existuje veľa problémov. Vlnité zobrazovacie police sú dobré z hľadiska ochrany životného prostredia, propagácie atď. Prečo táto časť podniku nepoužíva police z vlnitého papiera? Malý redaktor spoločnosti Shenzhen WOW Display Co., Ltd. však propaguje používanie koncepcie ochrany výkladov z vlnitého POP displeja na ochranu životného prostredia, priťahuje viac podnikov používanie políc z vlnitého POP, aby viac podnikov pociťovalo ekonomické výhody displeja z vlnitého papiera. police a podporovať rozvoj trhu s kartónovými regálmi.


FSDU-7194.jpg

Kontaktné informácie:

Shenzhen Jiechuang Zobraziť Product Co, Ltd

JC Pop Display (HK) Co., Ltd.

Skype: display819

Wech / WhatsApp: + 86-17318010796

Web: www.displaystandpop.net

www.cardboarddisplay8.com

https://displaystandpop.en.alibaba.com