Domov > Novinky > Obsah

Stále sa obávate stojana na zobrazenie POP

Sep 10, 2019

Stále sa obávate stojana na predajné miesta (POP)?


So zvyšovaním povedomia ľudí o ochrane životného prostredia, estetickými požiadavkami na zvyšovanie, nákladmi na rozpočet na zníženie za posledných niekoľko rokov, stále viac a viac výrobcov sa rozhodlo predávať svoje výrobky na vlnitých výkladných stojanoch. čas ohňa, a tiež zmiešané vrece, takže bolo veľa ľudí z rôznych odvetví priemyslu, aby našli šťastné vrece, na konci, koľko výrobcov robí kartónové stojany profesionálne? Estetické požiadavky na zvýšenie, zníženie nákladov na rozpočet, toto odvetvie je v tomto čase tiež ohňom, ktorý z nich je dobrý?

07923

S týmito otázkami ideme urobiť niekoľko poznámok, ktorí výrobcovia môžu vyrábať iba kvalitné papierové police? Aké by mali byť konkrétne podmienky? Tu je náš otvorený Shenzhen JC Pop Display Ltd., ktorý vyrába kartónové stojany na mnoho rokov na to, aby vyrobil kartónové regály.

1) Toľko výrobcov stojanov na stojany, prečo nie každý môže vyrobiť kartónové displeje s dobrou kvalitou? Jedným z dôležitých dôvodov je to, že štruktúra zobrazovacej police je komplikovaná. Konštrukčný dizajn je dušou dizajnu POP displeja, kde sa tvar POP displeja neustále mení. Dosiahnutie papiera je už problémom s vlnitou lepenkou na dosiahnutie zaťaženia, takže štrukturálne požiadavky sú vysoké. Na výrobu vysoko kvalitnej vlnitej vitríny musí mať dobrý konštrukčný dizajnér. Softvér pre štrukturálny dizajn je tiež veľmi dôležitý, dobrý softvér dokáže robiť viac s menej, ja osobne si myslím, že CIMPACK je najlepší zo všetkých podobných softvérov, pretože môžete nastaviť veľa skratiek, je užitočné ich používať a CIMPACK sa ľahko používa, všeobecná prax dvoch týždňov, ktorú môžete používať voľne.

2) Vybavený automatickým počítačovým korekčným strojom, zvyšujú účinnosť korektúry a súčasne vynikajúcimi výhodami pri optimalizácii konštrukcie. Z bežného regálového modelu obyčajne vychádzame iba deň, komplexne aj asi 2 dni. Väčšina z tých pár dní sa nemôže vzdať druhu stroja väčšinu času, táto továreň nemala čas na optimalizáciu štruktúry, výroba vecí nebude veľmi dobrá, najmä ak sa tieto zložité štruktúry hromady môžu vidieť.

3) Kvalita konštrukcie konštrukcie priamo ovplyvňuje kvalitu vyrobeného stojana na displeje. Kartón nie je ako drevo, korektúra je to, čo vyzerá, ako sa vyrába, korekcia stojanov na kartónové displeje je doba, keď sa papier namontuje sploštený, čo dokazuje všeobecný účinok, ktorý je veľmi dobrý. Mnoho zákazníkov sa cíti dobre, keď dostanú vzorku, ale niektorí výrobcovia zvyčajne produkujú mzdy, ale nie iba to, že nedosiahli displeje obchodov kvôli účinku, ale aj dopad na imidž spoločnosti. V skutočnosti musí byť pri návrhu štruktúry displeja POP brané do úvahy deformácia výrobného procesu, záleží na postoji majiteľa závodu, pretože kvalita materiálov priamo ovplyvňuje veľkosť deformácie pri zaťažení police. Teraz veľa ponúk s týmto materiálom, výroba na kradnutom materiáli, vymýšľajte o spôsoboch, ako znížiť náklady, o niečo viac, nakoniec viac škody ako úžitku. Preto radíme, že cena veľkých zákazníkov rozhodne nie je vaša objednávka, ktorej musí byť štandardom pútavý oheň Qing.

4) Je miesto konania. Veľká veľkosť stojanov na papier, 100 až 200 súprav na zabalenie kontajnera, môže požadovaná plocha miesta konania aspoň 1 000 štvorcových stôp.

5) Pokiaľ ide o výrobu, je dôležité mať skúseného riaditeľa výroby, pretože existuje viac príslušenstva pre vlnité vitríny a riaditeľ je zodpovedný za usporiadanie každej časti a kontrolu kvality. Ak bude riaditeľ nedostatočnej skúsenosti s výrobou políc úplne prezradený, pretože tlak lepenky v suchom lepidle je dobrý a aký je tlak, o koľko tlaku sa jedná vždy osobitne. Je tiež potrebné nechať niekoho kontrolovať kvalitu počas výroby. Existuje veľká továreň, ktorá je prvou líniou rozvoja domáceho trhu, ale tiež relatívne veľká, to znamená, že neexistuje kontrola kvality, čo sa teraz vyrába, nemá nič spoločné so skúsenosťami závodu.

6) Výrobné zariadenie je malé, iba vybavené 1800 mm a 1 200 mm vysekávacím strojom, namontovaným strojom na pitie a strojom na lepenie, ktoré je možné ťahať. K dispozícii je sada zariadení na výrobu piva, lepšia, ale v súčasnosti nie je trhová cena laserového vysekávania nízka, všeobecne používame laserové rezanie, pretože účinnosť laserového rezania je vysoká, všeobecne zasielame na vysekávané dosky viac ako 20 štvorcov závod, Len jeden deň na dokončenie personálu najmenej štyri až päť dní. V spojení s vysoko presným laserovým rezom, vyrobeným z produktu, ako je korektor vyrobený ešte lepšie.

7) Pokiaľ ide o profesionálne papierové regály, továreň chodila s tlačiarenským lisom, ktorý je lož, všeobecne iba na vonkajšiu stranu, aby ho vytlačil. Počet zobrazovacích políc z kartónu nie je veľký, so špeciálnym tlačiarenským lisom a vyhradenou kartónovou linkou, ktorá nie je realistická.

8) Opatrenia výrobného procesu, výrobný proces spoločnosti nebude mať priamy vplyv na dodaciu lehotu.

1035-2

Po pochopení vyššie uvedeného, ako si kúpiť poličku na papier? Aký je všeobecný postup? Nasleduje popis nákupu papierovej police pre našich zákazníkov. Poznámka:

A, O štruktúre: Štruktúra Vychádzame z veľkosti dizajnu obalového produktu zákazníka, všetky obrázky na webovej stránke slúžia iba na informáciu, produkt nie je možné zakúpiť priamo. Podobný štýl môžete prispôsobiť na základe veľkosti balenia produktu vašej spoločnosti a počtu zobrazení POP.

B, O dizajne: Môžeme podľa veľkosti balenia produktu kupujúceho, hlavného cieľového trhu a marketingového umiestnenia vykonať štrukturálny dizajn.

C, O materiáli: Naša spoločnosť v zásade používa vysokopevný vlnitý papier montovaný popol, v súlade s požiadavkami ochrany životného prostredia s nízkym obsahom uhlíka, aby prispel k ochrane životného prostredia, papierové police sú dobrou voľbou.

D, na obrázku: Všetky fotografie z webovej stránky spoločnosti sú kupujúcim podľa našej spoločnosti, aby poskytli pilierovú rovinnú pilu, pri tlači sa riadime požiadavkami súboru kupujúceho.

E, Na cenu: cena na webe je referenčná cena, špecifická cena v súlade so štruktúrou a veľkosťou stojanu na displej, tlačová obrazovka, požiadavky na materiál a počet na úpravu.

F, veľký počet dopytov: všetky predstavenia majú poskytovať stvárnenie na potvrdenie podpísania kúpnych a predajných zmlúv, bezplatné overenie pravosti znova identifikované pred výrobou veľkého tovaru, naša spoločnosť je počítačovou ukážkou, ktorá sa zaoberá veľkým tovarom je presne to isté.

G, malé množstvo dopytu: Divízia I z kvantitatívneho 200, dôkazov je príliš málo, cena je pomerne vysoká.

H, O náklade: Naše ponuky nezahŕňajú náklady na prepravu (s výnimkou osobitnej poznámky), malé množstvo tovaru na prevzatie, konkrétne náklady v súlade s kuriérskou spoločnosťou účtovali veľké množstvo tovaru na prevzatie tovaru, konkrétne rokovania o náklade.

Ja, na oplátku: Naša výroba veľkého tovaru je prispôsobená, a korektúry vopred po reprodukcii. Takže nie akceptujte podmienky vrátenia, prosím pochopte.

J, O výrobnom zariadení: Má nový ultra-úplne otvorený (1600 x 1200) 4-farebné tlačiarenské lisy Man Roland a podporujúce spracovanie po tlači, všetky výrobné procesy bez outsourcingu, úplne dokončené vo vlastnom závode, výroba kvalita je úplná ochrana.

K, kvalifikácia spoločnosti: divízia I je profesionálna výroba papierových políc subjektov, výroba, výskum a vývoj, výroba a popredajný servis ako jedna z obchodov výrobcov papierových výrobkov, výskumu a vývoja a výroby, profesionálny technický dizajn, kvalifikácia. zručnosti, Je to perfektná záruka na výrobok.

S pochopením toho, ako dlho je možné používať kartónové zobrazenie POP? Toto tajomstvo vám odomkneme, kovový stojan na police, drevené police môžete používať dva alebo tri roky, akrylové police môžete používať jeden alebo dva roky, skrinky na vlnité displeje môžete používať tri mesiace až šesť mesiacov. Upozorňujeme, že stojan na zobrazovanie je v zásade vyrobený na predaj určitých výrobkov, čas aktualizácie zvyčajne nie je dlhší ako tri mesiace alebo šesť mesiacov, špeciálny stojan sa používa zriedka viac ako rok, dlho zákazník stratil svoj nový pocit, najmä Je propagačné / dovolenkové využitie stojanu, plynutie času, bez aktualizácie dáva pocit zastaralosti, uplynula.

2019-4-45