Výstava zobrazenie prispôsobené kartónové vozík Box plastové kolesá

VOD: FAQ: 1. Otázka: Aké sú krabice lepenkové vozík používa? Odpoveď: tieto vozík boxy sú hlavne pre reklamu, najmä na výstave displej. Otázka: 2. ako začneme spolupracovať? A: pretože väčšina našich displej a balík krabíc na zákazku, zvyčajne začneme od návrhu štruktúry a...

Podrobnosti o produkte

VOD:

FAQ:

Otázka: 1. čo sú krabice lepenkové vozík používa?
Odpoveď: tieto vozík boxy sú hlavne pre reklamu, najmä na výstave displej.

Otázka: 2. ako začneme spolupracovať?
A:Pretože väčšina našich displej a balík krabice na mieru, zvyčajne vychádzame z návrhu štruktúry a veľkosti pre zákazníkov. V tomto štádiu zákazníka musieť povedzte nám hlavnú myšlienku o tom, kde na displeji umiestnia na podlahe, pracovnú dosku, alebo zavesiť na stenu. A povedzte nám podrobné informácie o výrobkoch (veľkosť, hmotnosť, ako umiestnenie) alebo pošlite nám pár vzorky produktov pre dizajn.

Otázka: 3. ponúkate vzorky?
A:Áno, môžeme ponúknuť biela vzorky alebo vzorky farebné atramentové tlačou. Dizajn, môžeme ponúknuť vlastné biela vzorku skontrolujte veľkosť, kvalita papiera, závažie schopnosti. Potom zákazník potvrdiť biela vzorky, dáme zákazníka vysekávacie linky, aby umelecké diela. Spravidla je to zákazník, ktorý sa umelecké diela samy, ak zákazník má ťažkosti alebo donot designer vytvoriť umelecké dielo, pomôžeme im tak dlho, ako nám ponúkajú základné umelecké zložky. Ďalej je, aby farba vzorky pred masovej výroby.

Q:4.how dlho sa to vziať aby vzorky?
A:Biela vzorka potrebuje 1-2 dní, farebný vzorka potrebuje 3-5dní
Otázka: 5. ako ste účtovať pre vzorku?
A:Účtujeme zvyčajne malú sumu peňazí na výrobu vzoriek, len dostatok pokrytie nákladov. Vlastníme nie žiadne peniaze na to, aby vzorka. Pri potvrdení objednávky vzorku Bezplatne môžu odpočítať od celkovej hodnoty objednávky.

Otázka: 6. môžeme použiť farebné vzorky podľa trysková tlač skontrolujte farbu v sériovej výrobe?
A:Nie, pretože proces trysková tlač je úplne odlišný od ofsetovú tlač v sériovej výrobe. Farba sa bude líšiť od farby v sériovej výrobe. Ak zákazníci chcú vidieť, ako farba bude vyzerať v masovej výrobe, budeme ponúkať zákazníkom A3 alebo A4 veľkosť tlače dôkaz, ktorý je 90% takmer farbu v sériovej výrobe.

Otázka: 7. ako sa vám odoslať vzorky?
A:Máme zvyčajne loď DHL, UPS, FedEx alebo TNT. A kuriérske poplatok zaplatí zákazník proti príchodu. Ak zákazník nemá kuriér/c, pomôžeme mu kuriér agent služby ktoré náklady oveľa nižšie ako úradný kuriér. Čiže zákazník platiť nám kuriér bezplatne, platíme courier agent. Vlastníme nie akýkoľvek cenový rozdiel. Týmto spôsobom stojí oveľa nižšia, ale trochu dlhšie na pozemku.

Otázka: 8. ponúkate pre-balík služieb?
A:Áno, robíme. Zákazník nás produkty, žiada jeho dodanie produktu factory pomáhame zostaviť aj kartón displeje, vyplňte výrobkov, chrániť a balenie pevne s 3D prepravnej krabici pred odoslaním. Týmto spôsobom môžete pomôcť zákazníkom ušetriť veľké sumy práce. Budeme účtovať trochu práce poplatku za túto službu.

Prečo sa zobrazuje Shenzhen Jie Chuang?

Č. 1: Výrobok nadradenosti
A: hlavné materiály sú recyklovateľné a environmentálna ochrana materiálov.
B. ľahký a prenosný dizajn. Zvládnuť záhyby byt nepoužívate pre ľahkú balenie a skladovanie.
C. môže byť prispôsobená tak dlho, ako majú zákazníci požiadavky.
D. živá reklama propagácia. Pomocou týchto lacné propagandistické nástroje na jednej strane pre najlepšie umiestniť tovar, na druhej strane najlepšie pre poskytovanie informácií, prilákať spotrebiteľov a na oplátku získať vysoké zisky.
E. vynikajúci dizajn produktov ťažká váha.
Č. 2: Technika výroby.

Zručný pracovníci, prísneho dohľadu a zavádza pokročilé zariadenia uistite sa, že nielen kvality, ale aj tiptop konkurenčných výrobkov. Má vedúcu úlohu medzi všetky podniky rovnaké obchodné pole rozšírených podnikových hospodárenia, vynikajúce tímovej práce a vynikajúcu kvalitu úverov.

Jiechuang displejom, s ročnou skúsenosťou, je jedným z odbornej výstavy zobrazenie prispôsobené kartónové vozík box s plastové kolieska dodávateľov v Číne. Vitajte na získať prispôsobené služby u nás alebo priamo zakúpiť naše kvality a zľava hotové výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Hot Tags: Výstava zobrazenie prispôsobeného kartónové vozík vpust s plastovým kolesá, Čína, továrne, dodávateľom, prispôsobené, zľava, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like