Popular Reklama kartón Totem Display

Popular Reklama kartón Totem Displej výrobca / dodávateľ v Číne, ktorá ponúka populárna Reklama kartón standee, škola Hook Hang stojan, na mieru POS Kartón displej pre tovar a tak ďalej.

Podrobnosti o produkte
Jiechuang Display, s praxou, je jedným z profesionálnych populárnej reklamnej kartónových dodávateľov displejov totem v Číne. Vitajte získať prispôsobené služby u nás alebo priamo zakúpiť našu kvalitu a diskontných hotové výrobky vyrobené v Číne z našej továrne.

?

Detail produktu

Základné informácie
  • Materiál: Papier

  • Displej Miesto: Indoor

  • Využitie: Výstavné Show

  • Krádeži: Nie proti krádeži

  • Ochranná známka: JC

  • Špecifikácia: Upravené

  • Pôvod: Shenzhen, China

  • Kód HS: 4802109000


Detaily produktu

Materiál: 350gsm natieranie papiera, E-flauta, to znamená, že vlnitý papier, papier, slonová kosť recyklovateľných materiálov (alebo požiadavka).

Načítanie-hmotnosť: Všeobecne platí viac ako 30 kilogramov na záťaži typ výstuže možno načítať 60 kg. Životnosť je 4-8 mesiacov. A na veľkom displeji palety, nosná je 200kgs.


Veľkosť: Naša normálna veľkosť pre voľne stojace displeji W 60 cm XD 45 cm XH 170 cm. Ale my sme navrhovaní oddelenia pre štruktúru navrhovanie ans rovine projektovanie, profesionálne grafiky a konštrukčné riešenia môžu byť ponúkané.


Štýl: Skladací, ľahko sa pretvarovať, zhromaždiť, prenos a skladovanie. pre lepenku, takmer všetky modely môžu byť skladacie, čo je oveľa ekonomickejšie pre prepravu a niesť. .to umožní dodávateľom a dopravované priamo z miesta nakládky do finálneho miesta predaja vybalili predaja, šetrí úložný zopakoval balenia nákladov.


Farba / Tlač: offset 4-farebnú tlač. alebo prázdna (možno prispôsobiť) po spracovaní: úmyselne, laminovanie, bodové. UV, razenie, razenie, vodotesné


KONTAKTUJ NÁS
Obchodný zástupca: Amber
E-mail: sales01@displaystandpop.com
Skype: display828
web: www.cardboarddisplay8.com
Hot Tags: populárne reklamné kartón totem displej, Čína, továreň, dodávatelia, prispôsobené, zľava, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like