Kartónové stĺpec zobrazuje eliptické displeje s otvormi

ÚVOD: Kartónová stĺpec zobrazuje mohol byť pop-up kartónové banner alebo gumičky, vnútornú štruktúru rozhodujú zákazníci ' žiadosť a produkty ukazuje. Materiál je prispôsobená, by sme mohli použiť jeden poťahovaný kriedový papier alebo papier kraftliner podľa zákazníkov ' žiadosť. Je to...

Podrobnosti o produkte

ÚVOD:

Kartónové stĺpec zobrazuje mohol byť pop-up kartónové banner alebo gumičky, vnútornú štruktúru, rozhoduje customersand #39; žiadosť ukazuje produktov.
Materiál je prispôsobená, by sme mohli použiť jeden poťahovaný kriedový papier alebo papier kraftliner podľa customersand #39; žiadosť.
To je skladací, ohýba je prispôsobený podľa kresby alebo customersand #39; žiadosť.

Zobrazuje papier je stabilný a recyklovať, všetko je prispôsobené, ak niektorý potrebuje, pls donand #39; t neváhajte nás kontaktovať.
Email jepop@displaystandpop.com

Jiechuang displejom, s ročnou skúsenosťou, je jedným z profesionálne kartónové stĺpec zobrazuje eliptické displeje s otvormi dodávateľov v Číne. Vitajte na získať prispôsobené služby u nás alebo priamo zakúpiť naše kvality a zľava hotové výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Hot Tags: Kartónové stĺpec zobrazuje eliptické displeje s otvormi, Čína, továrne, dodávateľom, prispôsobiť, zľava, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like