Automaticky POP HORE gumičky kartónové Totem Lama Sumsung nové modely propagačné displeja

ÚVOD: Automaticky POP UP elastické pásy lepenky Totem Lama pre Sumsung nových modelov propagácie prečo Papierová Totem Lama zobrazenie? M ade z lepenky a gumičky, Lama je ľahký ale silný, foto-realistické, low-cost a balenie kompaktný. Niektoré modely sú na zobrazenie produktov...

Podrobnosti o produkte

ÚVOD:
Automaticky POP UP gumičky kartónové Totem Lama Sumsung nové modely podporu

Prečo sa nezobrazujú kartónové Totem Lama?

Made z lepenky a gumičky, Lama je ľahký ale silný, foto-realistické, low-cost a balenie kompaktný. Niektoré modely sú na zobrazenie produktov, zatiaľ čo iní sú pre vizuálnu reklamu.

1. lama je jedinečný a prichádza v pohltila veľkosti balenia, teda prepravuje na veľmi low-cost a trvá extrémne nízky úložný priestor. Zložený veľkosť: Maxi - 38 x 60cm, Big - 40 x 50 mm. Erected veľkosť: Maxi - 190 cm x 60 cm, Big - 154 x 50cms.
2. trvá menej ako päť sekúnd bez použitia náradia nainštalovať okamžite atraktívny 6 pešo Lama a má podobný čas znovu zabaliť.
3. fotografiu realistický tlače na kvalitný lesklý materiál a lak atrament robí reklamu vizuálne stále viditeľné a pastvou pre vášho zákazníka.
4. široký a rastúci galérii patentovaný Lama je modelovaný v Marinand #39; s, Francúzsko a má 25 plus licencie a predajných síl v 60 krajinách.
5. 4 miliónov Lamas boli vyrobené svete len v roku 2004, stojí ako svedectvo o jeho veľkom úspechu.

Jiechuang displej, s ročnou skúsenosťou, je jedným z professional automaticky pop up gumičky kartónové totem lama sumsung nové modely propagácie zobrazenie dodávateľov v Číne. Vitajte na získať prispôsobené služby u nás alebo priamo zakúpiť naše kvality a zľava hotové výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Hot Tags: automatické zobrazenie POP UP gumičky kartónové totem lama sumsung nové modely podporu, Čína, továrne, dodávateľom, prispôsobené, zľava, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like