Paletový displejový stojan s vlastnou tlačiarňou, supermarketový kartónový displej na predaj

Display Stand, Display Box, Kartónová paleta Display, výrobca / dodávateľ v Číne, ktorý ponúka paletový stojan s vlastnou tlačou, supermarketový kartónový obklad na predaj a tak ďalej.

Podrobnosti o produkte

Základné informáciePopis produktu

Naša výhoda:
1. Konkurenčná cena
Sme priamym výrobcom a ponúkame jeden-top služby. Máme plnú sadu automatických strojov a výrobných liniek na výrobu kníh & papier balenie box & štítky a karty.
Môžeme ovládať dobré výrobné náklady a ušetriť viac nákladov pre svojho zákazníka.
2. Presný čas dodania
Zaručujeme presný čas a vyberáme ideálne riešenie prepravy ako skutočnú požiadavku ako náš zákazník. Môžeme robiť dávkové zásielky ako osobitnú požiadavku zákazníka.
3. Presne kontrola kvality
Máme plný a vyspelý systém kontroly kvality od vzorového procesu až po hotovú objednávku. Tovar by mal byť skontrolovaný pred odoslaním. Môžeme zaručiť, že tovar môže mať kvalifikovanú sadzbu na alebo nad 98%.
4. Služby po predaji
Mali by sme pokračovať po odoslaní tovaru. Dajte nám vedieť, či je problém s kvalitou. Prosím, dajte nám fotografiu a my sa pokúsime čo najlepšie vyriešiť ju za 3 dni.

rozmery: Podľa priania zákazníka.
Materiál papiera: Vlnitej lepenky; Karta na slonovinu; Poťahovaná duplexná doska; drevotrieskové dosky; Kraft papier atď.
tlač: Ofset a flexo tlač.
farby: CMYK; PMS atď.
Povrchová úprava: Vysekávanie; Matná / lesklá laminácia; Matné / lesklé lakovanie; UV lakovanie; Vodný povlak; leštenie; Lesk; razba; pokrčenia; Lisovanie fólií; lepidlo; Priehľadná plastová fólia atď.
balenie: Štandardný exportný kartón; paleta; Podľa požiadaviek klientov.
Lead time: Ukážkový čas: 3-4 pracovné dni;
Hromadná výroba: 15-20 pracovných dní.
Hot Tags: paletový stojan s vlastnou tlačou, supermarketový kartónový displej podlahový regál na predaj, Čína, továreň, dodávatelia, prispôsobené, zľava, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like