Vysoko kvalitný kartónový stojan na palety

Stručné informácie Miesto pôvodu: Guangdong, Čína Názov značky: Názov klienta Číslo modelu: JC6565 Názov produktu: kartónový displej pre džínsy / oblečenie Veľkosť a štýl: Prispôsobená tlač: CMYK / Pantone / Spot Color Printing Umelecké dielo: AI alebo PDF Výhoda: Inovácia , Recyklovateľná, ekonomická certifikácia materiálu: SGS, ROSH, ISO9001 Tlačový stroj: Heideberg, Roland, KBA Obchodné obdobie: EXW, FOB, CIF Povrchová úprava: lesklá, matná, UV, laminácia Funkcia: Na propagáciu a zlepšenie efektu značky

Podrobnosti o produkte

Meno Produktu

Kartónová paleta

Hlavný materiál

vlnitá lepenka

tlač

cmyk ofsetová tlač

designs

máme dlhoročné skúsenosti v oblasti dizajnu a výroby kartónových displejov, nášho inžinierskeho výskumu a vývoja novej štruktúry pre našich klientov. Máme tiež dokonalého grafického dizajnéra, ktorý sa postará o vaše dielo, aby tlač priniesla najlepší efekt, ak nemáte dizajnéra, môžeme vám dobre navrhnúť umelecké dielo.

po spracovaní

Lesklá / matná laminácia, lak, vodný náter, UV náter   Laminovanie, vysekávanie

veľkosť

Všetky kartónové displeje sú prispôsobené, máme štruktúrneho inžiniera a grafického dizajnéra, na mieru navrhneme veľkosť displejov, kartónové displeje sú určené len pre vaše výrobky.

obal

byt zabalený v škatuli; 3D kartónové balenie; zabalte displeje podľa vašich požiadaviek

vzorka

vzorka farieb je potrebné 2-3 dni, biela vzorka je potrebné 1-2 dni.

MOQ

naše MOQ je 100ks, ak je množstvo menšie ako naše MOQ, urobíme to ako vzorovú objednávku.

Výrobný postup

1.podajte mi svoju požiadavku 2.povedzte mi svoje podrobné požiadavky a informácie o vašich produktoch (veľkosť, tlačový materiál), 3. začíname navrhovať veľkosť a štruktúru displejov na základe vašich požiadaviek 4.odosielajte vysekávané materiály linka pre vás miesto umelecké diela 5. pošlite mi kompletné umelecké dielo, urobíme vzorku pre vás schválenie, 6.we začneme robiť sériovú výrobu, keď schválite vzorku, 7. Zabalte a dodajte displeje k vám

Dodajte čas

10-15 dní, ak máte naliehavú potrebu, môžeme tlačiť a pokúsiť sa dokončiť náklad čo najskôr.

Platobné podmienky

T / T, záloha 40% a zostatok 60% pri dodaní


IMAGE-1007-L

IMAGE-10753-L


Máme tím profesionálnych dizajnérov a prototypový stroj, aby sme mohli vzorku pre vaše schválenie pred objednávkou. Tieto prenosné displeje sú ľahké, ľahko nastaviteľné a vyrobené tak, aby vydržali vysoký maloobchodný prenos displeja. Displeje sú priateľské prostredie navrhnuté a vyrobené dobre, propagujú svoju komoditu a spoločnosť svojim zákazníkom.


Kontakt:

Angela Zhang

Phone & Whatsapp & Wechat: 0086 17302652756

Skype: display638

E-mail: jc @ displaystandpop.com  

Web: https://displaystandpop.en.alibaba.com/

            http://www.displaystandpop.net/  

               w ww.cardboar ddisplay8.com  Vyšetrovanie