Šesťhranné vlnitej kontajnery na drobný tovar na predaj nápojov, nápoj šesťhranné Dump Bin

ÚVOD: Šesťhranné vlnité výpis priehradiek na nápoj predaj, nápoj šesťhranné výpis Bin šesťhranné vlnité výpis priehradky sú široko používané pre reklamu a reklamné predmety, displej umiestnenie Supermarket, miesto predaja maloobchodnej predajni, miesto nákupu obchodný reťazec, Obchody, výstavy, atď...

Podrobnosti o produkte

ÚVOD:
Šesťhranné vlnitej kontajnery na drobný tovar na predaj nápojov, nápoj šesťhranné Dump Bin
Šesťhranné vlnité výpis koše sú široko používané na reklamné andamp; reklamné predmety, displej umiestnenie Supermarket, predajné miesta maloobchodné predajne, bod nákup reťazca ukladať, Obchody, výstavy, atď.
Tlač: CMYK 4 farebná tlač; Priama farba;
Dočisťovania: glossing, laminovanie, razby, pečiatkovanie, UV-lakovanie.
Dobu výroby: Cca 15-20 dní po uložení.
Kontajnery na drobný tovar pracovať celý rok a boli úspešne použité pre výrobky každého druhu, z časopisov a cukroviniek do kozmetických výrobkov alebo oblečenie.

Jiechuang displejom, s ročnou skúsenosťou, je jedným z profesionálnych šesťhranné vlnitej kontajnery na drobný tovar na predaj nápojov, nápojov šesťhranné výpisu bin dodávateľov v Číne. Vitajte na získať prispôsobené služby u nás alebo priamo zakúpiť naše kvality a zľava hotové výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Hot Tags: Šesťhranné vlnité kontajnery na drobný tovar na predaj nápojov, nápoj šesťhranné výpisu bin, Čína, továrne, dodávateľom, prispôsobené, zľava, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like