Zobrazenie potravín propagačné Dump Bin, nápojové kartónové propagačné kontajnery na drobný tovar

ÚVOD: Aplikácia: pre potravinársky a nápojový propagácie, ako najlepší predavač robiť propagáciu predaja s atraktívnou reklamné okolo supermarkety, maloobchodné predajne atď. Materiál: Recyklovaný vlnitej lepenky, vlnitej B-flauta. V dnešnej dobe, kartónové kontajnery na drobný tovar boli široko používané pre...

Podrobnosti o produkte

ÚVOD:

Použitie: pre potravinársky a nápojový propagácie, ako najlepší predavač robiť propagáciu predaja s atraktívnou reklamné okolo supermarkety, maloobchodné obchody atď.
Materiál: Recyklovaný vlnitej lepenky, vlnitej B-flauta.

V dnešnej dobe, kartónové kontajnery na drobný tovar bol široko používaný pre Candy Čokoláda, kozmetiky, odevy, Baby produkty, batérie, nabíjačka, potraviny, občerstvenie, nápoj, nápoj, vína, káva, čaj, knihy, CD, karty, časopisy, mobilný telefón, slúchadlá, E-cigareta, zapaľovač, elektronika, darčeky, poistné, okuliare, výrobkov pre domácnosť, LED, svetlá propagácie.

Jiechuang displej mohol navrhujeme pre vaše produkty kedykoľvek, akékoľvek potreby pls donand #39; t neváhajte nás kontaktovať.

Jiechuang displejom, s ročnou skúsenosťou, je jedným z profesionálny potraviny propagačné výpisu bin displej, nápojové kartónové propagačné výpisu priehradiek dodávateľov v Číne. Vitajte na získať prispôsobené služby u nás alebo priamo zakúpiť naše kvality a zľava hotové výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Hot Tags: jedlo propagačné výpisu bin displej, nápojové kartónové propagačné kontajnery na drobný tovar, Čína, továrne, dodávateľom, prispôsobené, zľava, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like