Nápoj plechovky jednoducho prispôsobiť vlnitej lepenky podlahy kontajnery na drobný tovar

O Jie Chuang kartónové kontajnery na drobný tovar: ·raw materiál: máme suroviny sami a môže znížiť náklady na každom kroku. · Vysoká kvalita: máme moderné vybavenie a zručných pracovníkov, aby sa zaručená kvalita. ·Excellent doprava: profesionálny a šetrný služby, môžeme získať dôveru našich...

Podrobnosti o produkte

O Jie Chuang kartón Dump priehradky:

·RAW materiál: máme suroviny sami a môže znížiť náklady na každom kroku.
· Vysoká kvalita: máme moderné vybavenie a zručných pracovníkov, aby sa zaručená kvalita.
·Excellent služby: službu profesionálnych i ohľaduplní, vyhráme dôveru našich zákazníkov.
·Rich skúsenosti: s mnohými audospelých vo #39; zážitok na miesto nákupu kartónové stojany, sme nahromadené zákazníkov na celom svete.
·Design elite: máme profesionálny dizajn tím, ktorí môžu prispôsobiť vhodný vitrína aby predaj porastie výbušne.

Otázka: Aký druh materiálu na kartón zobrazuje?
Odpoveď: vo všeobecnosti, prijmeme A9/B9/W9/K9(E-flute) Vlnitý kartón pre kartónové pultoch (PDQ/CDU), K3/K5 (B-flauta) vlnitú lepenku lepenkové podlahové displeja. Mimochodom, je prijatý podľa vašich produktov (veľkosť, tvar, hmotnosť, atď), sme prijali materiál je veľmi odolný a eko-friend(100% recycled).

Jiechuang displejom, s ročnou skúsenosťou, je jedným z profesionálny prispôsobené vlnitej lepenky podlahy kontajnery na drobný tovar pre pitie plechovky dodávateľov v Číne. Vitajte na získať prispôsobené služby u nás alebo priamo zakúpiť naše kvality a zľava hotové výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Hot Tags: prispôsobené vlnitej lepenky podlahy kontajnery na drobný tovar pre pitie plechovky, Čína, továrne, dodávateľom, prispôsobené, zľava, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like