Vlnitý POP Dump priehradiek, podlaha kontajnery na drobný tovar, maloobchodné Dump Bin displej

ÚVOD: Všetky naše kontajnery na drobný tovar prispôsobené, koše s výpisom mohol urobiť veľmi nákladovo efektívne riešenie pre získanie produktov na predaj podlahu, rýchlo, bezpečne a efektívne, to nákladovo efektívny spôsob budovania značky a rast predaja. Tlač: CMYK 4 farebná tlač; Priama farba;...

Podrobnosti o produkte

ÚVOD:
Všetky naše kontajnery na drobný tovar prispôsobené, koše s výpisom mohol urobiť veľmi nákladovo efektívne riešenie pre získanie produktov na predaj podlahu, rýchlo, bezpečne a efektívne, to nákladovo efektívny spôsob budovania značky a rast predaja.

Tlač: CMYK 4 farebná tlač; Priama farba;
Dočisťovania: glossing, laminovanie, razby, pečiatkovanie, UV-lakovanie.
Dobu výroby: Cca 15-20 dní po uložení.

Štruktúra Design: Shehzhen Jie Chuang displeje mohol navrhnúť štruktúru podľa customersand #39; požiadavka a dať nejaké odporúčanie o kontajnery na drobný tovar na základe customersand #39; produkty, v prípade potreby.

Jiechuang displejom, s ročnou skúsenosťou, je jedným z profesionálnych vlnitej pop kontajnery na drobný tovar, podlahy kontajnery na drobný tovar, maloobchod s výpisom bin displej dodávateľov v Číne. Vitajte na získať prispôsobené služby u nás alebo priamo zakúpiť naše kvality a zľava hotové výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Hot Tags: Vlnité POP kontajnery na drobný tovar, podlaha kontajnery na drobný tovar, maloobchodnej výstavnej bin výpisu, Čína, továrne, dodávatelia, prispôsobené, zľava, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like