Lacné knihy propagačné vlnitej lepenky Dump zobrazí

ÚVOD: Lacné knihy propagačné Vlnitý kartón výpis zobrazuje prečo Shenzhen JC POP displeja ' kartónové kontajnery na drobný tovar? 1. fantastické, ale jednoduchý dizajn pre rýchle a jednoduché postaviť dumpbin. Táto intrigueing konštrukcia je veľmi zarážajúce a naozaj upúta pozornosť v maloobchodnom prostredí. 2.made...

Podrobnosti o produkte

ÚVOD:
Lacné knihy propagačné vlnitej lepenky Dump zobrazí

Prečo Shenzhen JC POP Displaysand #39; Kartónové kontajnery na drobný tovar?
1. fantastické, ale jednoduchý dizajn pre rýchle a jednoduché postaviť dumpbin. Táto intrigueing konštrukcia je veľmi zarážajúce a naozaj upúta pozornosť v maloobchodnom prostredí.
2. vyrobené z K3/K5 vlnitej lepenky, kartónové výpis koše sú nákladovo efektívny spôsob budovania značky a rast predaja.
3. ideálne pre predaj tovaru, reklamné predmety, sezónne ponuky a limitovanú edíciu výrobkov atď.
4. kartónové kontajnery na drobný tovar vytvoriť ideálnu príležitosť pre vás a prinesie strategické správy na predaj kdekoľvek v maloobchodnom prostredí.
5. kartónové Dump priehradiek práce aj na výrobné haly, výstavy, veľtrhy a udalosti.
6. môžeme pomôcť dizajn prispôsobený výpisom bin jany veľkosti alebo špecifikácie a aby to fungovalo vašej značky alebo produktu.

Podrobnosti:

(1) hlavné materiál:Vlnitý kartón, KT kartón, šedá doska

(2) tlač:ofsetová tlač, sieťotlač a atrament vody tlač

3) vzory:Máme šesť rokov skúseností v dizajne a vyrobené kartónové displeje, náš výskumný inžinier a rozvíjať novú štruktúru pre našich klientov. Máme tiež dokonalý grafik riešiť svoje kresby dať tlače v čo najlepší efekt, ak nemáte designer aj pomôžeme navrhnúť umelecké dielo.

4) povrchová úprava:Lesklý/matný laminovanie, lak, vodná vrstva UV lakovanie

5) Veľkosť:Všetky kartónové displej tu boli prispôsobené, máme štruktúra engineer a grafik, môžeme aj navrhnúť veľkosť obrazovky základne na váš dopyt, kartón displeja je len pre vaše produkty.

6) balenie:3 metódy na balenie, a. ploché zabalené v obale, potom len loď displeje b.3D balík škatuli, naše továrne v Shenzhen, môžete odoslať vaše produkty našej továrni, potom môžeme uviesť výrobky do zobrazuje pack displeje s výrobkami v 3D obal a potom loď všetky displeje a produkty pre vás , c. pack zobrazuje ako vaše požiadavky

7) Ukážka času:Farba vzorky potrebné 3-5 dní, colo vzorky potrebné: 3-5 dní

Jiechuang displejom, s ročnou skúsenosťou, je jedným z profesionálnych Lacné knihy propagačné vlnitej lepenky výpis zobrazuje dodávateľov v Číne. Vitajte na získať prispôsobené služby u nás alebo priamo zakúpiť naše kvality a zľava hotové výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Hot Tags: Lacné knihy propagačné vlnitej lepenky výpis zobrazuje, Čína, továrne, dodávateľom, prispôsobené, zľava, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like