Supermarket Osobný nápoj Kartón Zobraziť predajný stojan

Prispôsobená tlačená nástenná lepenková reklamná plocha pre energetický nápoj. Výhoda kartónovej lepenky: 1. 100% recyklovateľná, ekologická. 2. Vynikajúci dizajn pre ťažké aj ľahké tovary. 3. Ľahká montáž, šetrenie nákladu. 4. Ľahko rozoberateľný, čo šetrí pracovnú silu. 5. Inzerujte a propagujte výrobky a hodnotu značky. 6. Budovať a zlepšovať imidž spoločnosti. 7. OEM a ODM sú vítané.

Podrobnosti o produkte


Supermarketový stojan na stojany Osobný nápojový kartón na predajný stojan


Shenzhen Jiechuang Display Product Co, Ltd výrobcovia výstavných stojanov majú desaťročné skúsenosti v dizajne stojanov a stojanových stojanov na zákazku, je pravidelným výrobcom stojanov na stojany, je profesionálnymi výrobcami stojanov na stojany.


Stojany Jiechuang Display od výstavného dizajnu, obstarávania surovín až po výrobu, sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a podporujú dizajn displeja, stojany na mieru šité na mieru, prispôsobené zobrazenie značky, desať rokov nášho stojana na potraviny a nápoje, mazacie oleje Diaplay police sú zákazníci milované , vysoká kvalita a nízka cena, množstvo je s preferenčným zaobchádzaním.


Kontaktný e-mail: pop@displaystandpop.com


微 信 图片 _20190802103955


Vyšetrovanie