Stojan na podložky na nechty na nechty, Stojan na papier na displeji, Zobrazenie políc pre podporu vášho produktu

Stojan na papier, Stojan na papier, Stojan na papier, Výrobca / dodávateľ v Číne, Stojan na displej, Stojan na papier, Zobrazovacia polica, Podlahový stojan, Prinášame čerstvý pocit, Vlnitý displej, POS displej / Pop displej s háčikmi, Peg háčiky kartón POS displej políc a tak ďalej.

Podrobnosti o produkte

Popis produktu


technické údaje
1. Stojan na vysokú kvalitu a nízku cenu
2. LOGO vytlačené
3. Je to najlacnejší displej na propagáciu vašich výrobkov v porovnaní s inými materiálmi (drevo, akryl alebo kov).
4. Je možné ju recyklovať, čo je ekonomické a vyhovuje myšlienke ochrany životného prostredia.
5. OEM víta
6. Svietidlo na prenášanie, ušetríte náklady na dopravu
7. Široko používané v supermarketoch, nákupných centrách, maloobchodných predajniach a iných reklamných účeloch
8. Používa sa na zobrazovanie darčekov, hračiek, nápojov, kníh, ovocia a iných denných produktov.


Naše výhody
1. Odborné služby a podpory.
2. Dávame továrenské ceny.
3. Veľkosť môže byť prispôsobená tak, aby spĺňala potreby každého priateľa.
4. Najnovšie moderné technológie.
5. Teplo uvítajte svoj dizajn.
Dodávame jedinečné zobrazenie, vytlačte vašu značku, názov firmy spolu s vašimi produktmi, čo je najlepší nástroj na propagáciu hodnoty vašej značky a výkonnosti predaja.


Materiál: papier s povrchovou úpravou 350 g, E-fľaša, to znamená vlnitý papier, slonovinový papier, recyklovateľné materiály (alebo na požiadanie).

Hmotnosť pri zaťažení: Vo väčšine prípadov viac ako 30 kilogramov nesúcich hmotnosť môže typ vystuženia zaťažiť 60 kg. Životnosť je 4-8 mesiacov. A pre veľký paletový displej je nosnosť 200 kg.

Veľkosť: Naša normálna veľkosť pre voľne stojaci displej je W 60cm XD 45cm XH 170cm. Ale máme navrhovanie oddelenia pre projektovanie konštrukcií a navrhovanie lišty, profesionálnu grafiku a konštrukčný návrh možno ponúknuť.

Štýl: Skladací, ľahko sa rozširuje, zostavuje, prenáša a ukladá. pre lepenky, takmer všetky modely môžu byť skladateľné, čo je oveľa úspornejšie na prepravu a prenášanie. . umožniť dodávateľom a priamo prepravovať z miesta nakládky do konečného predaja nebalený predaj, šetriť uloženie opakované balenie nákladov.

Farba: Tlač: Ofsetová 4-farebná tlač. alebo prázdne (môže byť prispôsobené) Po spracovaní: lesk, laminovanie, bodkovanie. UV, razenie, razenie, vodotesnosť

Hot Tags: stojan na nechty na vyzdvihnutie nechtov, stojan na papierové displeje, zobrazujúci polici pre váš produkt propagácie, Čína, továreň, dodávatelia, na mieru, zľava, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like