FSDU kartónový stabilný stojan pre pevné potraviny

FSDU kartónový stabilný stojan na pevné potraviny Názov položky : POP kartónový stojan podlahový displej Materiál : CCNB + Coggurated Paper Size ized prispôsobené W * D * H Použitie : Kórea / Japen Značka Kozmetika Display Application : rúž, očné tiene, ceruzka na obočie , Mascara , Blush , Zvýraznite a tak ďalej. Propagácia : Kozmetika

Podrobnosti o produkte

FSDU kartónový stabilný stojan na pevné potraviny


Názov položky : Displej podlahového stojanu POP

Materiál : CCNB + Coggurated Paper

Veľkosť ized prispôsobené W * D * H

Použitie : Kórejská / japonská značková kozmetika

Aplikácia stick rúž, očné tiene, ceruzka na obočie , Mascara , Blush , Zvýraznite a tak ďalej.

Propagácia : Predajňa kozmetiky / Pro-shop / Nákupné centrum / Supermarket


QQ图片20190226113253QQ图片20190226113258


QQ图片20190226113248QQ图片20190226113239Kristy Cheng

display@displaystandpop.com

wechat / whatsapp: +86 17318010796


O nás:

1. Sme profesionálny výrobca POP kartón display.We majú viac ako 10 rokov skúseností v oblasti POP kartónových výrobkov priemyslu, a vychutnať si dobrú povesť. Naše výrobky získali zákazníkov po celom svete.

2. Naša spoločnosť ponúka zákazníkovi komplexné služby (poskytovanie dizajnu, výrobu držiakov vzoriek, výrobu tovaru a prepravu tovaru).

3. Pomáhame klientom zvyšovať a zvyšovať povedomie o značkách, pomáhať zvyšovať predajné miesta a podporovať veľkoobchodné objemy. Naši klienti potom môžu ľahko vytvárať pridanú hodnotu produktov, znižovať cenu v cirkulačnom procese produktu a zvyšovať uznanie značky.

4. Sme výkonný súbor prísne dokonalý systém kontroly kvality, aby zabezpečili, že každý z našich výrobkov môže spĺňať požiadavky zákazníka. Okrem toho boli všetky naše výrobky testované prísne pred odoslaním.

5. Spoločnosť zaberá viac ako 13000 metrov štvorcových a má viac ako 200 zamestnancov. Zaviedli sme moderné výrobné zariadenia (rozmer tlače: 1200 * 1620mm), štyri farebné ofsetové tlačiarne a kompletnú sadu automatickej výroby. Ako sú vysokorýchlostné plne automatické zariadenia na prípravu povrchu, laminovacie stroje želatinačné valec, automatické diecutting stroj a tak ďalej.

6. Našim cieľom je pomáhať zákazníkom realizovať ich ciele. Vždy vyvíjame veľké úsilie na dosiahnutie tejto situácie win-win a úprimne vás vítame, aby ste s nami spolupracovali.

certificate

factory


Hot Tags: fsdu lepenky stabilné stojan pre pevné potraviny, Čína, továreň, dodávatelia, prispôsobené, zľava, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie