Grafická karta s papierovou kartou na mieru

Displej, darčeková krabička, papierová krabica výrobca / dodávateľ v Číne, ponúkajúca prispôsobené tlačové kartónové papierové boxy, najvyššie konkurenčné tlačiarne v Číne

Podrobnosti o produkte

Jiechuang Display, s dlhoročnými skúsenosťami, je jedným z profesionálnych prispôsobených dodávateľov tlačových kartónov na papierový papier v Číne. Vitajte na získanie prispôsobených služieb s nami alebo priamo kúpiť naše kvalitné a zľavy hotové výrobky vyrobené v Číne z našej továrne.

Základné informácie


špecifikácie:

rozmery: Podľa priania zákazníka.
Materiál papiera: Vlnitej lepenky; Karta na slonovinu; Poťahovaná duplexná doska; drevotrieskové dosky; Kraft papier atď.
tlač: Ofset a flexo tlač.
farby: CMYK; PMS atď.
Povrchová úprava: Vysekávanie; Matná / lesklá laminácia; Matné / lesklé lakovanie; UV lakovanie; Vodný povlak; leštenie; Lesk; razba; pokrčenia; Lisovanie fólií; lepidlo; Priehľadná plastová fólia atď.
balenie: Štandardný exportný kartón; paleta; Podľa požiadaviek klientov.
Lead time: Ukážkový čas: 1-3 pracovné dni;
Hromadná výroba: 10-12 pracovných dní pre MOQ.


Naša výhoda:

1. Konkurenčná cena

Sme priamym výrobcom a ponúkame službu oetop. Máme plný súbor automatických strojov a výrobných liniek na výrobu

Kartón Paper Display Box.We môže ovládať dobré pre výrobné náklady a ušetriť viac nákladov pre svojho zákazníka.


2. Presný čas dodania

Zaručujeme presný čas a vyberáme ideálne riešenie prepravy ako skutočnú požiadavku ako náš zákazník. Môžeme robiť dávkové zásielky ako osobitnú požiadavku zákazníka.

3. Presne kontrola kvality

Máme plný a vyspelý systém kontroly kvality od vzorového procesu až po hotovú objednávku. Pred odoslaním tovaru treba skontrolovať tovar. Môžeme zaručiť, že tovar môže mať kvalifikovanú sadzbu na alebo nad 98%.

4. Služby po predaji

Mali by sme pokračovať po odoslaní tovaru. Dajte nám vedieť, či je problém s kvalitou. Prosím, dajte nám fotografiu a my sa pokúsime čo najlepšie vyriešiť ju za 3 dni.Hot Tags: prispôsobený tlačový kartónový papier, Čína, továreň, dodávatelia, prispôsobené, zľava, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like