Vlastná vianočná propagácia kartónu Sidekick displeja

Kartónový displejový stojan, stojan na vianočné reklamné stojany, kartónové stojany na reklamné predmety

Podrobnosti o produkte

Vlastná vianočná reklama Kartónový Sidekick DisplayDetaily produktu :

Materiál: obalový papier s hrúbkou 350 g, BC-flaut, to znamená robustný vlnitý papier, ktorý zabezpečuje stabilitu stojanu displeja

Hmotnosť pri zaťažení: Vo väčšine prípadov viac ako 30 kilogramov nesúcich hmotnosť môže typ vystuženia zaťažiť 60 kg. A pre veľký paletový displej je nosnosť 200 kg.

Veľkosť: celý náš stojan na prezentáciu je prispôsobený výrobkom, ktorý potrebujete zobraziť, mohli by sme ponúknuť údaje na báze referencie a prispôsobiť ho inštalácii produktu.

Štýl: Skladací, ľahko sa rozoberá, zostavuje, prenáša a ukladá. pre lepenky, takmer všetky modely môžu byť skladacie, čo je oveľa úspornejšie pre prepravu a prenášanie. . umožniť dodávateľom a priamo prevážať z miesta nakládky do konečného predaja nebalený predaj, úsporu uskladnenia opakované balenie nákladov

Farba: Tlač: Ofsetová 4-farebná tlač. alebo prázdne (môže byť prispôsobené), digitálna tlač

Vianočný stromček-1

Vitajte v Kontaktujte nás

Ruby Chung

pop@displaystandpop.com
Profesionálne výrobcovia Výhody:


Č. 1 : Technika výroby.


Skúsenosti pracovníkov, prísne nadriadení a zavedenie pokročilých zariadení zabezpečujú nielen kvalitu, ale aj tiptop konkurenčné produkty. Má vedúcu úlohu medzi všetkými podnikmi tej istej oblasti podnikania pre svoj moderný spôsob riadenia podniku, vynikajúcu tímovú prácu a vynikajúci kredit kvality.


Č. 2 : Nadradenosť produktu

A: Hlavné materiály sú recyklovateľné a materiály na ochranu životného prostredia.

B. ľahký a prenosný dizajn. Pri nepoužívaní manipulujte s plochými záhybmi, aby ste ich mohli ľahko zabaliť a skladovať. C. Môže byť prispôsobený tak dlho, kým zákazníci majú nejaké požiadavky.

D.Živá propagácia reklamy. Používanie týchto lacných propagandistických nástrojov na jednej strane najlepšie na to, aby tovar bol na druhej strane najvhodnejší pre poskytovanie informácií, pritiahnutie spotrebiteľov a získanie vysokých ziskov na oplátku.

E. Výborný dizajn pre ťažké produkty.


Vyšetrovanie