papierový reklamný stojan na vianočný stromček

Kartón na maloobchodnú podlahu Stojan na displej 1.Otvor na kartón na propagáciu 2. Ľahké zostavenie a rozobratie 3.Príjemné a lacné zabezpečenie kvality 4 100%

Podrobnosti o produkte


Prispôsobený stojan na papierové reklamné stojany na vianočný stromček


Záväzok v oblasti služieb:  

  1. poskytujú vysoko kvalitné police na papier, police na papier, obaly a ďalšie papierové výrobky, vynikajúce spracovanie.

  2. Prispôsobte sa papierovým poličkám, poličkám na papierové displeje, zmenám na trhu s obalmi a zmenám na trhu s výrobkami, neustále predkladajte inovácie a vylepšenia Návrhy na nové a staré stojany na vystavovanie papiera, police na papier, papierové škatule, kartóny atď.

vianočný stromček

QQ 图片 20190817114110
QQ 图片 20190817113847


Predstavenie spoločnosti:

Shenzhen JC POP Display Co, Ltd je vybavená tlačiarenskej výrobnej linky, montážne linky na výrobu piva a lepiacej výrobnej linky, od kreatívnych vzoriek po hromadnú výrobu a prepravu, všetky výrobné procesy sú ukončené v našej spoločnosti. Prostredníctvom implementácie mechanizovanej výroby a medzinárodnej systém riadenia kvality, výrazne zlepšujú našu výrobnú kapacitu a stabilitu produktu. Spoločnosť má skupinu skúsených tímov dizajnu, vývoja, riadenia a predaja, vyniknúť v rovnakej profesii. Vybudovala podnikovú platformu s absolútnou konkurencieschopnosťou a prilákala veľké množstvo. kvalitných skupín zákazníkov.


小 201908071611535787408Papierové výstavné stojany, všetky (alebo hlavne) potlačou papiera a drevotrieskových dosiek s vysokou hustotou, podľa rôznych výrobkov používajúcich odlišný dizajn štruktúry, dosť na to, aby obsahovali reklamné predmety!


Spôsoby kontaktu:

E-mail: p op@displaystandpop.com Whatsapp: +86 17302647686Stojan na vystavovanie lepenkových krabíc v tvare vianočného stromu

Vyšetrovanie