Obdĺžnikový kartónový obalový obal pre obchody

Papier displej, papierové kartónové displej, potraviny polica výrobca / dodávateľ v Číne, ponúka Crisps papiera displej, orrugated lepenka police, víno Zobrazí kartónový displej police víno displej stojan, ponožky displej, hodváb pančuchy displej, kartón reklamné stojany displeja a tak ďalej.

Podrobnosti o produkte

Jiechuang Display, s dlhoročnými skúsenosťami, je jedným z profesionálnych vlnitých lepenkových podlahových police pre dodávateľov obchodov v Číne. Vitajte na získanie prispôsobených služieb s nami alebo priamo kúpiť naše kvalitné a zľavy hotové výrobky vyrobené v Číne z našej továrne.


Detail produktu

Vlastnosti:

Vlastný kartónový podlahový displej s 3 policami

S kartónovými platňami vo vnútri políc, ktoré drží najmenej 18 kg

4C Ofsetová tlač + lesklá / matná laminácia

Namiesto hromadného nákladu ušetrite nákladZákladné informácie


FAQ:

1. Kde je vaša spoločnosť, ste továreň?

Naša kancelária a továreň sú v Shenzhen.

 

2. Máte cenník?

Väčšina produktov je prispôsobená tak, aby sme nemali žiaden cenník. Potrebujete odoslať fotografický alebo dizajnový výkres s veľkosťou a množstvom objednávky, aby sme mohli vypočítať poslednú cenu za vás.

 

3. Čo je MOQ pre vaše výrobky?

Nepotrebujeme veľké množstvo od klientov, väčšina produktov MOQ je 1ks. Dokonca aj pri prispôsobených produktoch by sme mohli pre Vás pripraviť 1pc vzorku. Samozrejme, môžete si objednať väčšie množstvo, aby ste ušetrili náklady s oveľa nižšou jednotkovou cenou.

 

4. Ako objednať a ako vykonať platbu?

Po prvé, musíte nám poslať nám podrobnosti o produktoch, aby sme mohli robiť cenovú ponuku, môžete sa nám bez obáv klásť nejaké otázky. Po potvrdení objednávky Vám zašleme proforma faktúru, aby ste ju správne skontrolovali. V prípade akéhokoľvek problému by ste mohli zariadiť platbu vopred T / T, West Union alebo Moneygram. Budeme vás informovať, kedy je tovar pripravený čo najskôr.

 

5. Ako dlho dodáte tovar po tom, čo sme vám zaplatili?

Za normálnych okolností bude dátum dodania 3-5 dňom pre malé množstvo a 1 týždeň pre veľké objednávky, keď naša továreň nie je veľmi zaneprázdnená.

 

6. Ako dodať tovar do našej krajiny?

Tovar je možné dodať letecky alebo po mori. Letecky trvá asi 1 týždeň a po mori 20-30 dní. Mohli by ste použiť náš prepravca alebo vlastný dopravný agent. S vašou požiadavkou by sme mohli spolupracovať.


Kontaktujte Jenny pls

jc@displaystandpop.com

Hot Tags: vlnité lepenkové podlahové police pre predajne, Čína, továreň, dodávatelia, prispôsobené, zľavy, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like