Vlastné tvarovaný a veľké kartónové Banner, KT doska POP UP Display kartónové stojace

ÚVOD: Jie Chuang kartónové displeje FAQ: Otázka: 1. ako začneme spolupracovať? A: všetky naše displeje sú prispôsobené, zvyčajne začneme od návrhu štruktúry a veľkosti pre zákazníkov. V tomto štádiu zákazníka musieť povedzte nám hlavnú myšlienku o tom, kde displej umiestnia na podlahe, pracovnú dosku, alebo...

Podrobnosti o produkte

ÚVOD:

Jie Chuang kartón zobrazuje FAQ:

Otázka: 1. ako začneme spolupracovať?
A:Všetky naše displeje sú prispôsobené, zvyčajne začneme od návrhu štruktúry a veľkosti pre zákazníkov. V tomto štádiu zákazníka musieť povedzte nám hlavnú myšlienku o tom, kde na displeji umiestnia na podlahe, pracovnú dosku, alebo zavesiť na stenu. A povedzte nám podrobné informácie o výrobkoch (veľkosť, hmotnosť, ako umiestnenie) alebo pošlite nám pár vzorky produktov pre dizajn, ak je to možné.

Q2: by nám pomohli s umelecké dielo?
A:Spravidla je to zákazník, ktorý sa umelecké diela samy o sebe, ak zákazník má ťažkosti alebo nemajú designer vytvoriť umelecké dielo, pomôžeme im tak dlho, ako nám ponúkajú základné umelecké zložky. Ďalej je, aby farba vzorky pred masovej výroby.

Otázka: 3. ponúkate vzorky?
A:Áno, môžeme ponúknuť biela vzorky alebo vzorky farebné atramentové tlačou, je to hlavne pre zákazníkov kontrolovať veľkosť, kvalita papiera, závažie schopnosti.

Q:4.how dlho sa to vziať aby vzorky?
A:Biela vzorka potrebuje 1-2 dní, farebný vzorka potrebuje 3-5dní.

Otázka: 5. ako ste účtovať pre vzorku?
A:Účtujeme zvyčajne malú sumu peňazí na výrobu vzoriek, len dostatok pokrytie nákladov. Vlastníme nie žiadne peniaze na to, aby vzorka. Pri potvrdení objednávky vzorku Bezplatne môžu odpočítať od celkovej hodnoty objednávky.

Q:6.can môžeme použiť farebné vzorky vytlačením atramentové skontrolovať farbu v sériovej výrobe?
A:Nie, pretože proces trysková tlač je úplne odlišný od ofsetovú tlač v sériovej výrobe. Farba sa bude líšiť od farby v sériovej výrobe. Ak zákazníci chcú vidieť, ako farba bude vyzerať v masovej výrobe, budeme ponúkať zákazníkom A3 alebo A4 veľkosť tlače dôkaz, ktorý je 90% takmer farbu v sériovej výrobe.

Otázka: 7. ako sa vám odoslať vzorky?
A:Máme zvyčajne loď DHL, UPS, FedEx alebo TNT. A kuriérske poplatok zaplatí zákazník proti príchodu. Ak zákazník nemá kuriér/c, môžeme pomôcť zákazníkom nájsť ekonomicky kuriérske služby agent, a potom zákazník platiť nám kuriér bezplatne, sme ho preniesť na courier agent. Nebojte sa, náklad bude úplne nabitú tretej osobe, ktorá je zasielateľ.

Otázka: 8.Whatand#39;s čas na hromadnú objednávku? A platobné podmienky?
A: o 15-20 dní po uložení dosiahne náš účet TT, 40% z celkovej sumy ako zálohu. Po tovar dokončené a skontrolované zákazníci 60% zostatku treba uhradiť potom, že je pred odoslaním.

Otázka: 9. ako ukázať zákazníkom postupy zostaviť kartónové displej?
A:Budeme ponúkať montáž výučba riadok alebo obrázky. Ak zákazník ešte ťažkosti po preskúmaní montážne pokyny, budeme ponúkať video ukázať zákazníkom jasne o montáž, donand #39; t obávať.

Okrem kartónu banner | Kartónové stojace displays.we urobiť aj design a výroba veľa ďalších kartónových obrazoviek vrátane papiera displeji stojan, kartón Zobraziť, bod predaj zobrazuje, kartón podlahy zobrazuje, vlnité háčik zobrazuje, výpis priehradiek, Sidekicks zobrazuje, paletové displeja, počítadlo Zobraziť okná, POP stojace, Totem / Lama stojan, kartón vozík krabíc, kartónových maloobchodné displeja, dvdandamp; cd display stand, pop displej e-cigareta atď.

Jiechuang displejom, s ročnou skúsenosťou, je jedným z profesionálnych vlastného tvaru a veľkosti kartónových banner, kt doska pop-up kartónové stojace zobrazenie dodávateľov v Číne. Vitajte na získať prispôsobené služby u nás alebo priamo zakúpiť naše kvality a zľava hotové výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Hot Tags: vlastné tvaru a veľkosti kartónových banner, kt doska POP UP kartónové stojace displej, Čína, továreň, dodávatelia, prispôsobené, zľava, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like