Displej reklamného pultu, displej vlnitej lepenky pre knihy

Počítadlá sú strategicky umiestnené na predajných miestach nákupných pultov a priťahujú pozornosť spotrebiteľov, keď platia za svoj tovar. Ponúkame kompletný návrh a odber vzoriek služby pred výrobou, môžeme dokonca zostaviť alebo zoradiť / zabaliť vaše displeje do outers pripravený pre ... \ t

Podrobnosti o produkte

Výkladné skrine na pulty sú strategicky umiestnené na maloobchodné bod nákup počítadlá upútať pozornosť spotrebiteľov, keď im platiť za ich tovar.

Ponúkame kompletný dizajn a odber vzoriek pred výrobné služby, môžeme dokonca zostaviť alebo riadiaci/balenie obrazoviek do outers pripravený na distribúciu na jednotlivých predajniach.

Pre ďalšie podrobnosti, Vitajte na Email pop@displaystandpop.com.

Jiechuang displejom, s ročnou skúsenosťou, je jedným z profesionálne propagačné kniha pultoch, vlnitej lepenky counter displej pre knihy dodávateľov v Číne. Vitajte na získať prispôsobené služby u nás alebo priamo zakúpiť naše kvality a zľava hotové výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Hot Tags: propagačné knihy pult displej, vlnitej lepenky pult displej pre knihy, Čína, továreň, dodávatelia, prispôsobené, zľava, vyrobené v Číne \ t
Vyšetrovanie

You Might Also Like