POP Counter Top displej, kartón Counter Top displej hodiniek zobrazenie

ÚVOD: Prečo kartónové displejov pre hodinky propagácie? Detaily produktu: materiál: 3 00gs vrstva papiera, BC-flauta, čiže robustný vlnitý papier, kartón, papier, ivory papier, recyklovateľné materiály (alebo ako požiadať) zaťaženie/hmotnosť: vo všeobecnosti viac ako 30 kilogramov v hmotnosť-ložiská,...

Podrobnosti o produkte

ÚVOD:

Prečo kartónové displejov pre hodinky propagácie?

Podrobnosti o produkte:
Materiál: 300gs vrstva papiera, BC-flauta, čiže robustný vlnitý papier, kartón, papier, ivory papier, recyklovateľné materiály (alebo ako požiadať)

Zaťaženie hmotnosť: Všeobecne viac než 30 kilogramov v hmotnosť-ložiská, výstuže typu môže zaťaženie 60 kg. Životnosť je 4-8 mesiacov. A veľké paletové displeja, nosné 200kgs.

Veľkosť:Našej bežnej veľkosti zadarmo stojaci displej je W 60cm X D 45cm X H 170cm. Ale budeme mať, navrhovaní oddelenia konštrukcie, navrhovanie ans rovine projektovanie, profesionálne grafické andamp; konštrukčný návrh môže byť ponúknutá.

Štýl:Skladacie, ľahko sa pretvarovať, zhromažďovať, prenášať a ukladať. na kartón, takmer všetky modely môžu byť skladacie, ktorá je oveľa hospodárne pre prepravu a prepravu. .na umožniť dodávateľom a priamo prepravené z miesta nakládky do konečného bodu, predaj rozbalený predaja, ukladanie uloženia opakované balenie nákladov

Farba: Tlače: offset 4-farebná tlač. alebo prázdne (možno prispôsobiť) dočisťovania: glossing, laminovanie, na mieste. UV, razby, pečiatkovanie, vodotesné

Prečo sa zobrazuje lepenky?
(1) 100% recyklovateľný, eko-šetrné.
(2) vynikajúci dizajn perfektný propagácia a ťažká váha produktov
3) ľahko sa prenáša, skladuje a montáž, ukladanie práce a nákladnú dopravu.
4) pútavé reklamy pre nové výrobky a propagácia
5) vybudovať a zlepšiť imidž spoločnosti
6) ploché balenie šetrí prepravné náklady
7) one-step služby bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov
8) factory návšteva je vítaná
o nás:

1. Toto jeprofesionálny výrobca POP kartónové displeja. máme8 rokov skúsenostív kartóne POP displej priemyslu, a Užite si dobrú povesť. Naše produkty vyhrali zákazníci schválenie po celom svete.

2. Naša ponuka firmyvšestranné služby(poskytovanie dizajn tvorby vzorky držiteľov; produkujúce tovary a prepravu tovaru) zákazníkovi.

3. pomôžeme clientsand #39; výrobky značky stáva čoraz viac zrejmé, pomôcť zlepšiť predajné miesta a podporiť veľkoobchod zväzky. Potom naši klientimôžete ľahko vytvoriť pridanú hodnotu výrobkov, nižšiu obstarávaciu cenu v apo #39; s Rozosielaná proces, aposilnenie uznanie obchodné značky.

4. sme výkon za sadu perfektné kontroly kvality systému aby sa zabezpečilo, že každý z našich produktov môžete stretnúť customerand #39; s požiadavkou. Okrem toho, všetky naše výrobky boli testované prísne pred odoslaním.

5. spoločnosťzaberá nad 13000 metrov štvorcových a má viac ako 200 zamestnancov. Sme zaviedli pokročilých výrobných zariadení (tlač rozmer: 1200 * 1620mm), štyri farby ofsetových a kompletnú sadu automatické výroby. Napríklad vysokorýchlostné plne automatická Príprava povrchu zariadenia, laminovanie stroj gelatinizing roller, automatický diecutting stroj tak ďalej.

6. našim cieľom je pomôcť zákazníkom realizovať svoje ciele. Vždy robíme veľké úsilie na dosiahnutie tohto win-win situácia a úprimne vítam vás s nami spolupracovať.

7. Ak máte záujem alebo otázku týkajúcu sa našich kartónové výkladné top, Vitajte na kontaktujte nás zaslaním e-mailupop@displaystandpop.com

Jiechuang displejom, s ročnou skúsenosťou, je jedným z profesionálnych pop counter top displej, kartón counter top displej hodiniek zobrazenie dodávateľov v Číne. Vitajte na získať prispôsobené služby u nás alebo priamo zakúpiť naše kvality a zľava hotové výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Hot Tags: pop counter top displej, kartón counter top displej pre hodinky displej, Čína, továrne, dodávateľom, prispôsobené, zľava, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like