JC výroby 12ks DVD displej, kartón DVD výkladné skrine videí obchodov

Navrhujeme a vyrábame vitrína kartón papiera, kartónu zobrazenie, kartón counter zobrazí bod predaj monitorov, kartón podlahy displeje, vlnité háčik displeje, výpis priehradiek, Sidekicks displeje, paletových displejov, počítadlo Zobraziť okná, POP stojace, Totem / Lama stojan, kartónu...

Podrobnosti o produkte

Zobrazovacia jednotka

Kartónové DVD pult

Výrobca a dizajnér

Shenzhen Jie Chuang International(HK) Co., Ltd

Štruktúra design:

JC skúsení návrhári

Materiál:

300gsm-350gsm CCNB + K9 vlnitej lepenky (recyklované lepenky E-flauta vlnitej lepenky)

Tlač:

4C tlači CMYK

Balenie špecifikácie:

Ploché balenie (balenie ploché balenie šetrí na prepravné náklady), 1-10pcs/kartón.

Povrchové lakovanie:

Matný / lesklý laminovaním alebo UV potiahnuté

Čas merania:

3 až 5 dní

najvyšší čas:

18-20 dní

Výhoda:

Ploché balíčky, jednoduchá montáž

Navrhujeme a vyrábame vitrína kartón papiera, kartónu zobrazenie, kartón counter zobrazí bod predaj monitorov, kartón podlahy displeje, vlnité háčik displeje, výpis priehradiek, Sidekicks displeje, paletových displejov, počítadlo Zobraziť okná, POP stojace, Totem / Lama stojan, kartón vozík boxy atď.

FAQ:

Otázka: 1. ako začneme spolupracovať?
A:Pretože väčšina našich displej a balík krabice na mieru, zvyčajne vychádzame z návrhu štruktúry a veľkosti pre zákazníkov. V tomto štádiu zákazníka musieť povedzte nám hlavnú myšlienku o tom, kde na displeji umiestnia na podlahe, pracovnú dosku, alebo zavesiť na stenu. A povedzte nám podrobné informácie o výrobkoch (veľkosť, hmotnosť, ako umiestnenie) alebo pošlite nám pár vzorky produktov pre dizajn.

Otázka: 2. ponúkate vzorky?
A:Áno, môžeme ponúknuť biela vzorky alebo vzorky farebné atramentové tlačou. Dizajn, môžeme ponúknuť vlastné biela vzorku skontrolujte veľkosť, kvalita papiera, závažie schopnosti. Potom zákazník potvrdiť biela vzorky, dáme zákazníka vysekávacie linky, aby umelecké diela. Spravidla je to zákazník, ktorý sa umelecké diela samy, ak zákazník má ťažkosti alebo donot designer vytvoriť umelecké dielo, pomôžeme im tak dlho, ako nám ponúkajú základné umelecké zložky. Ďalej je, aby farba vzorky pred masovej výroby.

Q:3.how dlho sa to vziať aby vzorky?
A:Biela vzorka potrebuje 1-2 dní, farebný vzorka potrebuje 3-5dní
Otázka: 4. ako vyúčtujem vzorky?
A:Účtujeme zvyčajne malú sumu peňazí na výrobu vzoriek, len dostatok pokrytie nákladov. Vlastníme nie žiadne peniaze na to, aby vzorka. Pri potvrdení objednávky vzorku Bezplatne môžu odpočítať od celkovej hodnoty objednávky.

Otázka: 5. môžeme použiť farebné vzorky podľa trysková tlač skontrolujte farbu v sériovej výrobe?
A: Nie, pretože proces trysková tlač je úplne odlišný od ofsetovú tlač v sériovej výrobe. Farba sa bude líšiť od farby v sériovej výrobe. Ak zákazníci chcú vidieť, ako farba bude vyzerať v masovej výrobe, budeme ponúkať zákazníkom A3 alebo A4 veľkosť tlače dôkaz, ktorý je 90% takmer farbu v sériovej výrobe.

Otázka: 6. ako sa vám odoslať vzorky?
A:Máme zvyčajne loď DHL, UPS, FedEx alebo TNT. A kuriérske poplatok zaplatí zákazník proti príchodu. Ak zákazník nemá kuriér/c, pomôžeme mu kuriér agent služby ktoré náklady oveľa nižšie ako úradný kuriér. Čiže zákazník platiť nám kuriér bezplatne, platíme courier agent. Vlastníme nie akýkoľvek cenový rozdiel. Týmto spôsobom stojí oveľa nižšia, ale trochu dlhšie na pozemku.

Otázka: 7. ponúkate pre-balík služieb?
A:Áno, robíme. Zákazník nás produkty, žiada jeho dodanie produktu factory pomáhame zostaviť aj kartón displeje, vyplňte výrobkov, chrániť a balenie pevne s 3D prepravnej krabici pred odoslaním. Týmto spôsobom môžete pomôcť zákazníkom ušetriť veľké sumy práce. Budeme účtovať trochu práce poplatku za túto službu.

Otázka: 8. Ak náš zákazník spĺňa ťažkosti zostaviť kartónové displej, ako sa vysporiadať s tým?
A:Zvyčajne, keď design kartónové displeje Zákazníci, budeme uvažovať o mnohých faktorov, povedzme, stabilitu, pohľade, supermarket cena, prepravné, jednoduchá montáž, pravidlá atď. Budeme ponúkať montáž výučba riadok alebo obrázky. Ak zákazník ešte ťažkosti po preskúmaní montážne inštrukcie, ponúkame video ukázať zákazníkom jasne o každom kroku.

Jie Chuang zobrazenie produktu nadradenosti
A. vynikajúci dizajn produktov svetlo/ťažká váha.
B. hlavné materiály sú recyklovateľné a environmentálna ochrana materiálov.
C. ľahký a prenosný dizajn. Zvládnuť záhyby byt nepoužívate pre ľahkú balenie a skladovanie.
D. je možné prispôsobiť tak dlho, ako majú zákazníci požiadavky.
E. živá reklama propagácia. Pomocou týchto lacné propagandistické nástroje na jednej strane pre najlepšie umiestniť tovar, na druhej strane najlepšie pre poskytovanie informácií, prilákať spotrebiteľov a na oplátku získať vysoké zisky.

Náš klient základne pohybuje od malých podnikov Fortune 500 spoločností a národných predajcov.
Naše kartónové displeja sú široko používané po celom svete, vrátane Ameriky, Kanady, SAE, Luxembursko, Nórsko, Švajčiarsko, Írsko, Dánsko, Island, Švédsko, Veľká Británia, Rakúsko, Holandsko, Fínsko, Belgicko, Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Španielsko, Grécko, Portugalsko a tak ďalej.

Vitajte na kontaktujte nás pre viac informácií o prispôsobených vlnitej displeja!

Jiechuang zobrazenie s audospelých vo #39; skúsenosti, je jedným z profesionálnych JC výroba 12ks dvd displej, kartón dvd počítadlo zobrazuje video predajní dodávateľov v Číne. Vitajte na získať prispôsobené služby u nás alebo priamo zakúpiť naše kvality a zľava hotové výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Hot Tags: JC výroba 12ks DVD displej, kartón DVD počítadlo zobrazuje pre videopožičovní, Čína, továrne, dodávateľom, prispôsobiť, zľava, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like