DIY Kartónové výrobky Display Peg stojan pre mobilné telefónne príslušenstvo

DIY Kartónové výrobky Display Peg stojan pre mobilné telefónne príslušenstvo

Podrobnosti o produkte
Jiechuang Displej, s dlhoročnými skúsenosťami, je jedným z profesionálnych diy kartónové výrobky displej stojan kolík pre mobilné telefóny dodávateľov príslušenstva v Číne. Vitajte na získanie personalizovaných služieb s nami alebo priamo kúpiť naše kvalitné a zľavy hotové výrobky vyrobené v Číne z našej továrne.

Detail produktu:

Meno Produktu DIY kartónové výrobky zobrazujú kolískový stojan pre mobilné telefóny
Miesto pôvodu Čína (pevnina)
Materiál K3 / A3 + 150 g + 300 gCCNB
Umelecký papier: 128 g, 200 g, 250 g, 300 g
Duplexná doska so šedou chrbát: 250 g, 300 g, 350 g, 400 g
Šedý papier: 250 g, 300 g, 350 g, 400 g
Remeselný papier: 250 g, 300 g, 350 g, 400 g
Vlnitý papier, A, B, C, E flétna
Farba Všetky farby, prispôsobené
Veľkosť Prispôsobené podľa vašich produktov
Tlač Ofsetová tlač CMYK alebo hodváb Sieťotlač
Zbaviť rybárčenie Razenie, razenie za horúca, matná alebo lesklá laminácia
Použitie Zvýšte svoj profil značky a upozorňujte na nové produkty
Funkcia Biologicky odbúrateľný, recyklovateľný, ľahko skladateľný a zostavený
Používanie výrobku Výstava, veľtrh
Ukážka 100 USD na vzorku s atramentovou tlačou (bez nákladov na dopravu, poplatok za výber vzorky bude vrátený po potvrdení konečnej objednávky nad MOQ).
MOQ 200 PCS, môže byť prijateľné malé množstvo
Úroveň kvality Prvá trieda
Vzor Vlastný dizajn
Ukážkový čas 3-5 pracovných dní
Doba ledu 15-18 dní pre hromadnú objednávku
Balenie Ploché balenie alebo podľa požiadaviek zákazníka

Dôvody pre výber našich produktov:

A. Recyklovateľný materiál šetrný k životnému prostrediu: Všetky naše výrobky sú vyrobené z biologicky rozložiteľného papiera, v porovnaní s plastom a kovom prinesú menší tlak na naše životné prostredie. Dobrý spôsob, ako chrániť životné prostredie a dosiahnuť trvalo udržateľný rozvoj.

B. nízka hmotnosť, môžu byť stohované byt zdieľané: Naše výrobky sú skladacie, vhodné pre ploché balenie dobrý spôsob, ako ušetriť náklady na prepravu logistiky môže byť opakované použitie;

C. Vysoká kvalita, Konkurenčná cena: v porovnaní s podobnou štruktúrou kovový displejový stojan, drevený stojan na displeje, akrylová regálová papierová polička, papierový displej / kartónový displej je vynikajúci pre rôzne výhody. Ekonomickejší, lepší vizuálny efekt. Taktiež môžeme kombinovať iné materiály a papier, aby sme vám ponúkli viac elegantných a atraktívnych displejov, ale cena bola oveľa nižšia ako cena podobných materiálových výrobkov.

D. Atraktívny výkres: je to atraktívna a pútavá po lesklej alebo UV laminácii na ofsetovej tlači, takže je populárna a široko používaná v supermarketoch alebo nákupných centrách v oblasti marketingu a propagácie. Vytlačte svoje značky, NÁZOV SPOLOČNOSTI a LOGO spolu s produktmi. Môžete ľahko zvýšiť predaj a zvýšiť povedomie o značke s efektívnymi nákladmi

E. Módny trend: V dnešnej dobe čoraz viac dodávateľov, ako sú Wal-Mart, Carrefour, P & G, Tesco a tak ďalej, si vybrali kartónový displej namiesto kovových a plastových na zníženie nákladov, aby boli konkurencieschopnejšie na trhu .


Hot Tags: Diy kartón produkty zobraziť kolík stojan pre mobel príslušenstvo k telefónu, Čína, továreň, dodávatelia, na mieru, zľava, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like