Vlastné tlač skladací kartón tabuľky Top displej stojana na nápoje

ÚVOD: Vlastná tlač skladací kartón tabuľky Top displej stojana pre nápoje produktu Popis aplikačné oblasti: Electron, osvetlenie, komodity kozmetiky, medicíny, potraviny, oblečenie, hračky, papierenskú, nábytok, architektonické ornament, kufor darček a iných oblastiach. Materiál: 350g + K5...

Podrobnosti o produkte

ÚVOD:

Vlastné tlač skladací kartón tabuľky Top displej stojana na nápoje

Popis produktu

Položka

Vlastné tlač skladací kartón tabuľky Top displej stojana na nápoje

Model

Kartónová tabuľka Top displej stojana

Materiál

Vysokokvalitný kartón papier

Veľkosť

250 * 300 * 400 mm

Farba

4 C + 0C, 4 C + 1C, 4 C + 2C

Tlač

Ofsetová tlač, zlato/striebro blokovanie,

Dokončovacie práce

UV vrstvou, lesklý a matný/lesklý laminovanie

Balík

Byt, predmontáže, montáž

Aplikačné oblasti: Electron, osvetlenie, komodity kozmetiky, medicíny, potraviny, oblečenie, hračky, papierenskú, nábytok, architektonické ornament, kufor darček a iných oblastiach.
Materiál: 350g + K5, 300g + A5, K = K, K = A, A = A, A = B, B = B. Je možné zvoliť najlepšie vhodný materiál na základe skutočných požiadaviek.
Tlač: 4C / 3C / 2C / 1C / 0C/lnkjet/digitálne návrhu.

Jiechuang displejom, s ročnou skúsenosťou, patrí medzi profesionálne vlastné tlač skladací kartón tabuľka displeja stojan pre nápoje dodávateľov v Číne. Vitajte na získať prispôsobené služby u nás alebo priamo zakúpiť naše kvality a zľava hotové výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Hot Tags: vlastné tlač skladací kartón tabuľky top displej stojana pre nápoje, Čína, továrne, dodávateľom, prispôsobiť, zľava, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like