Vlastné Peg hák závesný počítadla najvyššie kartónové zobrazenie regály

ÚVOD: vlastné peg háčik visí counter kartónové displeja regály 1) profesionálne R & Dteam, môžeme navrhnúť iný štýl zobrazenia a aby vaše výrobky rýchlejšie attact spotrebiteľovi ' s buľvy v toľko tovaru. 2) s viac než 10 rokov skúseností displej stojana...

Podrobnosti o produkte

ÚVOD:

vlastné peg hák závesný počítadla najvyššie kartónové zobrazenie regály

1) s profesionálne Randamp; Dteam, môžeme navrhnúť iný štýl Zobraziť a rýchlejšie vykonávať vaše produkty attact consumerand #39; s očnej buľvy v toľko tovaru.
2) s viac než 10 rokov skúseností displej stojana výroby,, toto zabezpečí dobrý tlačený efekt zobrazenia a kvalita výroby displej.
(3) úplnú sadu pokročilých výrobných zariadení, ako sú Gaobao RA162A-4, CTP platne-výroba, Roland900, Roland 700, Roland600, Die rezací stroj, stroj ofsetová tlač, laminovanie stroj a papier montážne stroje atď. Vaša veľká potreba sa môžeme stretnúť.
(4) kľúčové 100% recyklovateľné, priateľské prostredie.
(5) vynikajúci dizajn produktov ťažká váha.
(6) ľahko zostaviť a rozobrať, šetrí náklady v opakovaných balenie a demontáž.
(7) vynikajúce reklamy pre nové výrobky a vynikajúce predajcu pre propagáciu. Vybudovať a zlepšiť image spoločnosti.
8) tlačidlo výkon: rýchlo a efektívne, Low-rozpočet, môžete sa tešiť uspokojivé produkty a servis viac dôverne.

Jiechuang displejom, s ročnou skúsenosťou, je jedným z háku profesionálne vlastné peg visí counter top kartónové zobrazenie regály dodávateľov v Číne. Vitajte na získať prispôsobené služby u nás alebo priamo zakúpiť naše kvality a zľava hotové výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Vyšetrovanie