Políčka zobrazovať vlastný kartónové dosky košíček podporu

ÚVOD: Tento kartónové displej môže byť tiež použitý ako škatuľke, ak škatuľa s malou veľkosťou sme mohli aj poradiť iný odosielateľ zobrazí okno pre vás, je vyrobená z jednej strany obalené kriedový papier, nižšie náklady. Displeji nad counter je prispôsobený, tento štýl je vhodný aj pre mnoho ďalších...

Podrobnosti o produkte

ÚVOD:

Tento kartónové displej môže byť tiež použitý ako škatuľke, ak škatuľa s malou veľkosťou sme mohli aj poradiť iný odosielateľ zobrazí okno pre vás, je vyrobená z jednej strany obalené kriedový papier, nižšie náklady.

Prispôsobiť vyššie pultoch, tento štýl je vhodný aj pre mnohých iných produktov, ako sú potraviny, hračky, fľaše, kozmetiky, LED, digitálne výrobky, a tak ďalej.

Ak záujem alebo otázku ohľadom poľa Zobrazovaný counter pls pocit, kontaktujte nás, vďaka!

Jiechuang displejom, s ročnou skúsenosťou, je jedným z poľa Zobrazovaný profesionálne vlastné kartónové dosky pre košíček podpore dodávateľov v Číne. Vitajte na získať prispôsobené služby u nás alebo priamo zakúpiť naše kvality a zľava hotové výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Hot Tags: vlastné kartónové dosky display box pre košíček propagácie, Čína, továrne, dodávateľom, prispôsobiť, zľava, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like