Accessries propagačné kartónové Counter Product displej

ÚVOD: Accessries propagačné kartónové produkt pultoch naše výhody: 1. 100% výrobca máme 10 rokov ' skúsenosti z výroby a vývozu. 2. najlepší výber materiálu všetkých našich výrobkov sú vyrobené z najlepšie materiály, ktoré majú SGS & FSC certifikátu z najlepších...

Podrobnosti o produkte

ÚVOD:

Accessries propagačné kartónové counter product displej

Naše výhody:
1. 100% výrobca
Máme 10 audospelých vo #39; skúsenosti z výroby a
exportovať.
2. najlepší výber materiálu
Všetkých našich výrobkov sú vyrobené z najlepších materiálov, ktoré majú SGSandamp; FSC certifikát od najlepších dodávateľov.
3. dobrý servis
Môžeme poskytnúť one-stop servis z tlače, povrchový likvidácia, materiál vysekávanie, remeslo, QC, balenie, dodanie zabezpečená.
4. kontrola kvality
Každý výrobný proces je pod kontrolou a gudiance úplný a prísny kontrolný systém. Jednotlivých produktov je prísne kontrolované pred odoslaním.
5. po predajný servis
Myslíme najlepšie služby a kvalitné produkty aby nás žiť v súťaži. Tak vám ponúkame popredajné služby. A ak potrebujete popredajného servisu, pls Neváhajte a kontaktujte nás.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Otázka: môžete mi pomoct aby štruktúra pre môj displej stáť?
: Yes.we mať profesionálne dunivy inžinierov. Prosím mi poskytnúť viac informácií o zobrazené produkty, ako je veľkosť, množstvá a hmotnosti. Vytvoríme ušetriť náklady a vhodnú štruktúru pre váš displej. Tiež vám odporučí niektoré podobné displej stojan pre váš odkaz.

Otázka: Aký je materiál tohto stojanu displeja?
: Je vyrobená z 350g Clay obalené novinky späť (CCNB) andamp; W5 + vlnitý papier
PS: 350g CCNB: vytlačiť vaše logo andamp; obrázky na neho.
W5 + vlnitý papier: posilniť biela flauta papier, ktorý je hrúbky 3mm.

Q: môžete si vzorku zobrazenia pre mňa?
: Áno, bude vzorka na schválenie pre zadarmo, ak je to len papier materiál bez ďalšie špeciálne príslušenstvo.

Otázka: ako je balenie?
: Vitrína je skladací a bude byt balené K = A vyvážaných škatuli. Vám poskytneme návod na montáž.

Jiechuang displejom, s ročnou skúsenosťou, je jedným z profesionálnych accessries propagačné kartónové counter product displej dodávateľov v Číne. Vitajte na získať prispôsobené služby u nás alebo priamo zakúpiť naše kvality a zľava hotové výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Hot Tags: propagačné kartónové pult produkt s accessries displej, Čína, továrne, dodávateľom, prispôsobené, zľava, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like