5 tier maloobchodnej predajni kartónové CD zobrazovacej jednotky, Counter Top zobrazovacia jednotka

Často kladené otázky: Otázka: 1. ako začneme spolupracovať? A: pretože väčšina našich displej a balík krabíc na zákazku, zvyčajne vychádzame z návrhu štruktúry a veľkosti pre zákazníkov. V tomto štádiu zákazníka musieť povedzte nám hlavnú myšlienku o tom, kde na displeji umiestnia na podlahe, dosku alebo zavesiť proti...

Podrobnosti o produkte

Zobrazenie položiek

Kartónové Counter Top zobrazovacej jednotky pre CD

Dizajnér a výrobca

Shenzhen Jie Chuang displeje Co., Ltd

Štruktúra design:

JC skúsení návrhári

Materiál:

350gsm CCNB + K9 vlnitej lepenky (recyklované lepenky E-flauta vlnitej lepenky)

Tlač:

andamp; 4C tlači CMYK

Balenie špecifikácie:

Ploché balenie (balenie ploché balenie šetrí na prepravné náklady), 1-10pcs/kartón.

Povrchu Varnishing: andamp;

Matný / lesklý laminovaním alebo UV potiahnuté

Čas merania:

3 až 5 dní

najvyšší čas:

18-20 dní

Výhoda:

Jednoduchá montáž. Dodávaný s plochou balené, montované v seconds.andamp;

FAQ:

Otázka: 1. ako začneme spolupracovať?
A:Pretože väčšina našich displej a balík krabice na mieru, zvyčajne vychádzame z návrhu štruktúry a veľkosti pre zákazníkov. V tomto štádiu zákazníka musieť povedzte nám hlavnú myšlienku o tom, kde na displeji umiestnia na podlahe, pracovnú dosku, alebo zavesiť na stenu. A povedzte nám podrobné informácie o výrobkoch (veľkosť, hmotnosť, ako umiestnenie) alebo pošlite nám pár vzorky produktov pre dizajn.

Otázka: 2. ponúkate vzorky?
A:Áno, môžeme ponúknuť biela vzorky alebo vzorky farebné atramentové tlačou. Dizajn, môžeme ponúknuť vlastné biela vzorku skontrolujte veľkosť, kvalita papiera, závažie schopnosti. Potom zákazník potvrdiť biela vzorky, dáme zákazníka vysekávacie linky, aby umelecké diela. Spravidla je to zákazník, ktorý sa umelecké diela samy, ak zákazník má ťažkosti alebo donot designer vytvoriť umelecké dielo, pomôžeme im tak dlho, ako nám ponúkajú základné umelecké zložky. Ďalej je, aby farba vzorky pred masovej výroby.

Q:3.how dlho sa to vziať aby vzorky?
A:Biela vzorka potrebuje 1-2 dní, farebný vzorka potrebuje 3-5dní
Otázka: 4. ako vyúčtujem vzorky?
A:Účtujeme zvyčajne malú sumu peňazí na výrobu vzoriek, len dostatok pokrytie nákladov. Vlastníme nie žiadne peniaze na to, aby vzorka. Pri potvrdení objednávky vzorku Bezplatne môžu odpočítať od celkovej hodnoty objednávky.

Otázka: 5. môžeme použiť farebné vzorky podľa trysková tlač skontrolujte farbu v sériovej výrobe?
A: Nie, pretože proces trysková tlač je úplne odlišný od ofsetovú tlač v sériovej výrobe. Farba sa bude líšiť od farby v sériovej výrobe. Ak zákazníci chcú vidieť, ako farba bude vyzerať v masovej výrobe, budeme ponúkať zákazníkom A3 alebo A4 veľkosť tlače dôkaz, ktorý je 90% takmer farbu v sériovej výrobe.

Otázka: 6. ako sa vám odoslať vzorky?
A:Máme zvyčajne loď DHL, UPS, FedEx alebo TNT. A kuriérske poplatok zaplatí zákazník proti príchodu. Ak zákazník nemá kuriér/c, pomôžeme mu kuriér agent služby ktoré náklady oveľa nižšie ako úradný kuriér. Čiže zákazník platiť nám kuriér bezplatne, platíme courier agent. Vlastníme nie akýkoľvek cenový rozdiel. Týmto spôsobom stojí oveľa nižšia, ale trochu dlhšie na pozemku.

Otázka: 7. ponúkate pre-balík služieb?
A:Áno, robíme. Zákazník nás produkty, žiada jeho dodanie produktu factory pomáhame zostaviť aj kartón displeje, vyplňte výrobkov, chrániť a balenie pevne s 3D prepravnej krabici pred odoslaním. Týmto spôsobom môžete pomôcť zákazníkom ušetriť veľké sumy práce. Budeme účtovať trochu práce poplatku za túto službu.

Otázka: 8. Ak náš zákazník spĺňa ťažkosti zostaviť kartónové displej, ako sa vysporiadať s tým?
A:Zvyčajne, keď design kartónové displeje Zákazníci, budeme uvažovať o mnohých faktorov, povedzme, stabilitu, pohľade, supermarket cena, prepravné, jednoduchá montáž, pravidlá atď. Budeme ponúkať montáž výučba riadok alebo obrázky. Ak zákazník ešte ťažkosti po preskúmaní montážne inštrukcie, ponúkame video ukázať zákazníkom jasne o každom kroku.

Aké výrobky robíme?

Navrhujeme a vyrábame kartón papier displej stojan, kartón Zobraziť, bod predaj monitorov, kartón podlahy displeje, vlnité háčik displeje, výpis priehradiek, Sidekicks displeje, paletových displejov, počítadlo Zobraziť okná, POP stojace, Totem / Lama stojan, kartón vozík boxy atď.

Náš klient základne pohybuje od malých podnikov Fortune 500 spoločností a národných predajcov.
Váš produkt + náš vlnitej displej = úspech

Jiechuang displejom, s ročnou skúsenosťou, patrí medzi profesionálne 5 tier retail store kartónové cd zobrazovacia jednotka, counter top displej jednotky dodávateľov v Číne. Vitajte na získať prispôsobené služby u nás alebo priamo zakúpiť naše kvality a zľava hotové výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Hot Tags: 5 tier retail store kartónové CD zobrazovacej jednotky, counter top zobrazovacej jednotky, Čína, továrne, dodávatelia, prispôsobené, zľava, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like